1. 197.
  burada cesaret vermeye çalışanlar falan olmuş. bu beni güldürür. yapılmaması gereken asrın hatası. erkekler doğası gereği avcılardır. avlandığınızı anladıkları an, yeni av ararlar. en sadık en uslu uysal erkek bile böyledir. açıldıktan sonrası mı? sonrası yandı gülüm keten helva. *

  ille de belli etmek istiyorsanız bunun pek çok yolu var gidin onlara bakın ama asla açılmayın.

  edit: burda eksileyenler kendince farklı teoriler geliştirenler olmuş güzel bir kız önünden geçince bakmayan erkeğin olduğunu söyleyin de beni güldürün. Evrime ters bir kere. Bir erkeğe açıldığın zaman ipleri teslim eder, cepte görülürsün. senden daha güzel, akıllı vs. (erkeğin ilgi duyduğu olguya göre değişir.) bir kadın olduğu zaman seçenek olmaktan öteye geçemezsin. şanslıysan o kadından yüz bulamaz da hazır elde bana açılan x varken ondan da olmayalım diyip ilişkiye başlar. erkek arkadaşlarım var kız dediğin naz yapacak kendini ağırdan satacak diye onu seven kız yerine burnunu sürttürenin peşinde koşup sonra koştuğu kızla olmayınca seven kıza geri dönen boş yapmayın burda.
  9 -8 ... mimarella
 2. 198.
  Tüm Erkeklerin adına konuşmayı kesin kızlar be. Gidip birinin dış görünüşüne aşık oluyorsunuz sonra büyük bir egoyla sizi reddedince sakın açılma falan filan diyorsunuz.*
  Edit: alınanlar dışında eksi atan olmadığını da biliyorum.
  -3 ... nick ne demek
 3. 199.
  Erkekler doğal avcıdır falan filan...
  3. Sınıf teoriler bunlar. Asıl avcı kadındır. Sebep mi?

  "Hoşlandığını erkeğe belli et. Anlasin ki pesine düşsün."

  E kim burda avcı? Erkek mi?
  Güldürmeyin yahu. Kadın, av taklidi yapan bir kurttur.
  12 -1 ... insan olmaya ceyrek kala
 4. 200.
  Çok korkunç. Asla demek istemiyorum ama asla yapmam.
  7 -1 ... monte kristo kontesi
 5. 201.
  Sadece erkeğin yaprağını harekete geçirir.

  bir erkekte gözünüz varsa, ona haber vermişseniz artık evleninceye kadar uzak durun.

  Yoksa buluşalım, gezelim, tozalım derseniz yaprağı yersiniz. iki, üç ay da kullanıldıktan sonra da tekmeyi yersiniz.
  2 -1 ... malazgirt40
 6. 202.
  var öyle kimseler tebrik edilesi, alnından öpülesi. bekliyoruz efenim.
  ... seldur
 7. 203.
  Bok gibi bi şeydir. Hayatımda Fazla macera bulunmadığından nispeten standarda yakın bi tempo tutturduğum için ortalama 2 ayda bir insanlara aşık olurum bu durumun süreci de ortalama iki hafta veya 20 gün devam eder.

  Şimdiye kadar aşık olduğum herkese açıldım. Tüm seçintiler çarık çürükler bana denk gelmiş olamaz. Ben bir erkeğe açıldığımda götü başı ayrı oynar.

  Aslında açılmasam da olur çünkü biliyorum ki iki hafta sonra bu ilgim kaybolacak ama açıldığımdaki tavırlarını gözlemlemekten ayrı zevk alırım aşırı eğlenirim. Çünkü kendilerini önemli ve değerli zannedip türlü değişkenlikler göstererek komik duruma düşerler. Bu da beni mutlu eder. Çünkü insan davranışlarını gözlemlemeyi severim.

  Biliyorum ki afallamanızın sebebi standardın dışına çıkmış bir beyinle karşılaşmış olmak. Peşinden Koşmanız gereken kadın bi bakmışsın senin Peşinden koşuyormuş gibi. Yani burada açıldığım hiç kimse beni siklemedi demek istiyorum, bilemiyorum belki de beni ciddiye alamıyorlardır. her şeyle fazla taşak yabarım çünkü.

  Hülasa hoşlanıyorsanız hoşlandığınıza açıklamayın, siz ortayı yapın bırakın erkekler gol atsın. ikili ilişkilerde insanlar riyakarlıktan sızlanır ama taktikle oynayan insanlar hep daha cazip gelir birilerine. Sakın “netim şeffafım dürüstüm ulan” diye celallenmeyin. Kendinizi tutun, sinsi ilerleyin. Erkekler saf görünümlü sinsi karılara bayılırlar. ‘Ananı siktim neco’ deseniz de ehueheu diye gülerler.

  Lisedeyken otobüste bakıştığımız bizim mahalleden odtülü bi çocuk vardı. Hep aynı duraktan binip birbirimizi kesebileceğimiz şekilde konumlanır ve deli gibi bakışırdık. (Bakın burada ümitlendirip, istediğimi belli edip türlü nazlarla da kendimi çekici kılıyorum ve orta yapıyorum) bi gün bana kendisiyle sezenler’ in orda bi parkta buluşmamı teklif etti, buluştuk ve elimi tutarak bana açılmıştı. (Gol)

  Ama hayattaki insan odaklı olaylar hiçbir zaman keskin sonuçlu değildir, yani insan müdahalesinin olduğu her olay -evet, hayır, yok, var, olur, olmaz- şeklinde netlik belirten olgularla sonuçlanmaz.

  O odtülü çocuk da bana açılmıştı ama liseli olduğum için beni yanında gezdirmekten utandığını da söylemişti. Senin ben amk onur. Şaka şaka umursamadım hiç çünkü çocuk çok zekiydi kendimi yanında mal gibi hissediyordum o yüzden Onur’un bu utancını hiç umursamadım. Zeki erkek severim ama benden Zeki olanları değil, en az ben kadar zekileri severim...

  Onur’ la üniversiteden sonra evlendik bir de dünyalar tatlısı ço şaka şaka Onur Balıkesirli bir diş hekimi karıyla evlendi, kıskandım mı hayır. Kadın çok güzel ağzının tadını biliyormuş dedim.

  Bense iki haftalık süreçlerle hala aşık olmaya devam ediyorum. Yeni taktikler deneyerek erkek tepkilerini ölçmeye, davranışsal anlamda kendilerini çözümlemeye, tespitler yapmaya devam edeceğim.

  Sadece kadınları ilgilendiren edit: erkekler söz konusu ise geleneksel ritüelin dışına çıkmayın, açılmayın; başarılı olmak istiyorsanız açılmasını sağlayın.
  8 ... i am who i am
 8. 204.
  Açılmanın kızı erkeği olmaz.iş başa düştüyse cesaretimi toplayıp yaparım,yapmışlığımda var ama karşıdaki erkek değil adam olacak.Sonra dillere düşüp alay konusu olmakta var.O yüzden karşıdakini iyi tartmak lazım.
  1 ... casper520
 9. 205.
  Bana herkes açılabilir sıkıntı yok kızlar.
  1 ... killimee
 10. 206.
  başıma hiç gelmedi
  o kadar çok sevilmedim ki kızların hoşlanma içgüdülerinin varlığı benim garibime gidiyor.
  2 ... melal i intizar