bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 201.
    size tek tavsiyem karşınızda bulunan kişi her kim olursa olsun , " bu bana her türlü bakar " veya " bu bana bakmaz " olarak kendi beyninize işlemeyin . kendinize değer verin ama başkalarının yerine düşünecek kadar kendinizi önemsemeyin . seviyorsan seviyorsun , söylersin biter . ama sen kimsin de o insanın yerine fikir beyan edebiliyorsun. nasıl oluyorda sırf sen istediğin için bir şey olsun istiyorsun. olmaz öyle şey .
    4 -2 ... nostradamus erdem
  2. 202.
    Hoşlanan kişi erkekse asla gerçekleşmez, hep aksatılır, hep unutulur ve ondan bıkılınca zaten zahmet bile edilmez. Yani erkekseniz suya düşer, yapılmaya yeltenilmez bile... Daha önce yaptıysanız, tek lafım "wow"!
    1 ... black to the pink
  3. 203.
    ben yalnızlığa alıştım senle ilgisi yok.
    yok bok.
    2 -1 ... sophiaa
  4. 204.
    Önceden bunu yapabileceğimi düşünürdüm ama yok yapamazmışım onu anladım. Hiç tanımadığım, sadece birkaç kez gördüğüm birine bunu demek çok zor. Uzaktan hoşlanıyoruz şimdilik. *
    4 -2 ... haramsavar kadin
  5. 205.
    platonik takılan ev hanımları bu başlıkta takılıyor. net. evlilik programları da kaldırıldı ne izliyo ki bunlar...
    9 -5 ... mukazo
  6. 206.
    umarim o talihsiz adam ben degilimdir hanimlar.
    5 -5 ... siyah kirmizi
  7. 207.
    kızların geneli bunu kendisine yakıştıramaz ya da o bana bakmaz gibi düşünür.

kendine yakıştıramayan değerli arkadaşımız egonu bırak ve öyle git.

o bana bakmaz diyen değerli arkadaşımız kendine güven ve öyle git.

sonuç olarak herşeyin hayırlısı tabii.
    10 -2 ... kinyas ve kayra
  8. 208.
    Erkek açılmıyor, kız açılmıyor. Ama sorsan herkes kendi aşkını bekliyor. Sorun şu ki o da bekliyor sen de. Birinin elini taşın altına sokup icraata geçmesi gerekir.
    9 -2 ... gozlerinmeyhanesi
  9. 209.
    hoşlanılan kıza açılma durumunu her iki taraf da kabul etmişken, hoşlanılan erkeğe açılma durumunu her iki tarafın da kolayca benimsemeyeceğini hepimiz biliyoruz.
    zamanında kızlar, hemcinslerini "seviyosan git konuş bence" şeklinde gazlasaydı şu an bu durumu tartışmıyor olurduk. hatta şu an bu başlıkta kızların karşı cinse açılmak için kullandığı taktikleri okuyor bile olabilirdik.
    ama olmadı.
    ne oldu?
    bu entryi okuyan sözlük erkeğinin gözleri doldu. evet.

bu hüzünlü entryi devam ettiremiyyceğim. ühühühü.
    10 -6 ... eyvallahi olmayan kiz
  10. 210.
    açılmak ama dubaları geçmemek.
    7 ... onickihavari