1. 219.
  3-4 defa başıma geldi. ben o dönemler kızların aşırı ilgi beklentisi sebebiyle uzak duruyordum onlardan. sadece kısa süreli fakbadi kıvamında ilişkiler yürütüyordum.

  çünkü kızlarımız kendilerine 7/24 ilgi gösterilmesini bekliyorlar. ben, değil sevgilim olacak kıza, paraya bile bu kadar ilgi göstermiyorum. o sebepten bana açılan kızların hepsi havalarını alıp gerisin geriye döndüler geldikleri yere.
  -3 ... dakandaz
 2. 218.
  Daha önce yaptığım, hoşlandığım biri olursa da tekrar yapacağım eylemdir.

  Yalnız kabul etmeliyim ilk yanına giderken baya zor oluyor insana bi heyecan basıyor bu yönden erkekleri anlıyorum. Nasıl yapıcam ya yapmasam mı ne der ki acaba diye de düşünüyo insan ama en nihayetinde iki taraftan biri yapmazsa uzar gider bu iş. Önce erkek açılmalı muhabbetine tam katılmamakla beraber bir müddet bekliyorum belki o yapar diye çok cesaret edemediğimden o da. Ama sonunda eğer o gelmezse belki cesaret edememiştir olabilir diye ben gidiyorum valla.

  Çok da zamanı yok insanoğlunun. ilerde keşke ben konuşsaydım ne olucak ki ya çok iyi biriydi diye kafa yorabiliriz.
  Gerçekten değer vericek anlayışlı sevgi dolu birini kaçırmış olabiliriz. Ya da ne bileyim ya içinizde kalmasın gençler işte.

  Kız erkek ne fark eder, söyleyin gitsin.
  1 ... dilberortayli
 3. 217.
  Kızlar, bu erkekler neden bize gaz veriyor, biz nerede yanlış yapıyoruz diye düşünmeli. Dün bilimsel bilimsel kızlar neden açılmamalı temalı entry girenler vardı. Genelleme için özür dilerim ama kızlar empati yapma ve okuduğundan çıkarım yapıp özümseme yapmaktan aciz ve yoksunsunuz.
  2 -1 ... kyloren
 4. 216.
  bir keresinde kızın biriyle aramda böyle muhabbet oldu kız benden hoşlandığını sevgili olmak istediğini vs. söyledi bende hafif muzip tebessüm edip "hangi dağda kurt öldü ki acep" dediydim de kız "efendim anlamadım?" demişti.
  1 ... sicilyadabiryer
 5. 215.
  Destekli acilmak sarttir. Daha 3 gun once sorustururken bakire seni seviyor diye firtlamis biri cocuga, bende yok oyle birsey dedim allahtan cocuga firtlayan guvensiz bi tiptide cocuk bana inandi. Sonuc olarak sevdigi kiz varmis mk. Ustune ondan hoslanmadigimida kesin kes dillendirmek zorunda kaldim destek ararken olumlu ihtimalleri g.tume sokup surahi gibi gezer oldum. Sessizce bir kenarda unutmayi planliyorum.
  6 -3 ... kutsal bakire
 6. 214.
  Dişiliğinizi ve yapmacıklığınızı yeteri kadar öne çıkarmazsanız işe yaramayacak yöntemdir.
  1 -1 ... tibalt
 7. 213.
  Tanımadığınız Bir erkeğe açılırsanız kabul edilme ihtimaliniz %85
  eğer tanımadığınız bir kıza açılırsanız kabul edilme ihtimaliniz %0.4

  bu erkeklerin açık görüşlü ve net olmasından kaynaklanır. Kendimden biliyorum.
  7 ... elvis presley
 8. 212.
  Kadınlar'ın özgürlüğünü ifade etmesidir, karşısında ki kişi ile şeffaf olan duvarı kaldırmasıdır, eğer karşı tarafa bir nebze de güven var ise, ellerini tutmalıdır, gözlerine bakmalıdır.
  Bunu yapabilen kadın, ne istediğini bilir, güçlüdür, erkeği yönetebilir, bu şekilde mücadele edebilirler, bu şekilde daha mutlulardır.
  1 ... suskun yazar
 9. 211.
  asla yapmayacağım eylem.
  gerçi hoşlandığım kişi bile yok.
  neyse yavuz sultan selim'in hizmetçisi olan kız, sultana aşık olduğunu söylemiş.

  bu heyecandan hemen sonra da ölmüş.
  gerçekten bende öleceğimi düşünüyorum eğer böyle bir şey yapsam...
  6 -3 ... hislibiri
 10. 210.
  Hiç kasmam o tür şeyleri. Benim hoşlandığım kişi de bir gün benden hoşlanır. Elde etmesi kolaydır benim için evet.
  4 -4 ... fahisenin fileli corabi