1. 229.
    Sonra sizi lank diye kapatabilir. Düş kırıklıklarınızın, keşkelerinizin içine. Ondan emin olunmadan yapılmaması gereken eylemdir aman.
    4 -1 ... soylemebilmesinler
  2. 230.
    asla yapmayacağım eylem.
    gerçi hoşlandığım kişi bile yok.
    neyse yavuz sultan selim'in hizmetçisi olan kız, sultana aşık olduğunu söylemiş.

bu heyecandan hemen sonra da ölmüş.
    gerçekten bende öleceğimi düşünüyorum eğer böyle bir şey yapsam...
    6 -2 ... hislibiri
  3. 231.
    Çocuk Eşcinsel değilse, siz de balgam atsan yapışmayacak bir tipe sahip değilseniz olumlu sonuç verecektir.

ilişki istemese bile yüzde doksan sevişmeyi kabul eder. Hayat size güzel istediğinizle sevişin anasını satiyim.
    7 -2 ... to ng
  4. 232.
    Kadınlar'ın özgürlüğünü ifade etmesidir, karşısında ki kişi ile şeffaf olan duvarı kaldırmasıdır, eğer karşı tarafa bir nebze de güven var ise, ellerini tutmalıdır, gözlerine bakmalıdır.
    Bunu yapabilen kadın, ne istediğini bilir, güçlüdür, erkeği yönetebilir, bu şekilde mücadele edebilirler, bu şekilde daha mutlulardır.
    1 ... suskun yazar
  5. 233.
    Tanımadığınız Bir erkeğe açılırsanız kabul edilme ihtimaliniz %85
    eğer tanımadığınız bir kıza açılırsanız kabul edilme ihtimaliniz %0.4

bu erkeklerin açık görüşlü ve net olmasından kaynaklanır. Kendimden biliyorum.
    7 ... rainy days
  6. 234.
    Dişiliğinizi ve yapmacıklığınızı yeteri kadar öne çıkarmazsanız işe yaramayacak yöntemdir.
    1 -1 ... tibalt
  7. 235.
    Destekli acilmak sarttir. Daha 3 gun once sorustururken bakire seni seviyor diye firtlamis biri cocuga, bende yok oyle birsey dedim allahtan cocuga firtlayan guvensiz bi tiptide cocuk bana inandi. Sonuc olarak sevdigi kiz varmis mk. Ustune ondan hoslanmadigimida kesin kes dillendirmek zorunda kaldim destek ararken olumlu ihtimalleri g.tume sokup surahi gibi gezer oldum. Sessizce bir kenarda unutmayi planliyorum.
    6 -3 ... kutsal bakire
  8. 236.
    Bunu yapan kız yolludur en hafif. Kadın cinsinden en güvenilmez tipler bunlardır. Bir kere ile hiç arasındaki fark her şeydir. Bir kere bunu yapan kişi ohoo.
    1 -5 ... secrexv2
  9. 237.
    bir keresinde kızın biriyle aramda böyle muhabbet oldu kız benden hoşlandığını sevgili olmak istediğini vs. söyledi bende hafif muzip tebessüm edip "hangi dağda kurt öldü ki acep" dediydim de kız "efendim anlamadım?" demişti.
    1 ... sicilyadabiryer
  10. 238.
    Kızlar, bu erkekler neden bize gaz veriyor, biz nerede yanlış yapıyoruz diye düşünmeli. Dün bilimsel bilimsel kızlar neden açılmamalı temalı entry girenler vardı. Genelleme için özür dilerim ama kızlar empati yapma ve okuduğundan çıkarım yapıp özümseme yapmaktan aciz ve yoksunsunuz.
    1 -1 ... kyloren