1. 1.
    çoğu kadının yapmakta tereddüt ettiği eylemdir. iticidir, çekicidir bilinmez fakat söyleyin kurtulun yaaa.*
    4 -1 ... potansiyel isletme muhendisi
  2. 2.
    duruma göre değişecek faaliyet. erkeğin biraz dahi gönlü yoksa boşa çıkacak ve rezillik yaşanacak eylem.
    2 ... bauu
  3. 3.
    çabuk üstünü geri giy gibi bir tepki alması mümkündür.
    2 ... butarzdabenim
  4. 4.
    kadın bir erkekten hoşlansa dahi erkekten bekler hep ilk adımı (%80 oranında)
    türk kadını bir erkekten hoşlansa dahi,ve erkek gelip kadınla konuşmaya çabalasa dahi terslenecektir,terslenecektir ve yurdum erkeği bir daha buna cesaret edemeyecektir (%80 oranında)
    10 ... mubayka
  5. 5.
    hemen arkasından pişmanlığı getirecek olan davranıştır .
    1 -1 ... kurban olan zahide
  6. 6.
    kızdan hoşlanan erkeğin, hoşuna gidecek faaliyet.
    3 ... arzzz
  7. 7.
    türkiyede en son yapılması gereken eylemlerden biridir, en sümsük erkeğin bile kaba etini kaldırmış olursunuz.
    2 -3 ... sultanbesincizall
  8. 8.
    Deniz'de açılmaya benzemeyen durumdur. O Mahmut sizi aldığı gibi bir torba birayla anlaşmalı oteline götürür.
    2 ... non andrea
  9. 9.
    yollu ve kaşar kız eylemi.
    -13 ... bursaray
  10. 10.
    türk erkeğinde işe yaramıyor falan deniliyor da şöyle bir durum var; erkek kendisine bir kız "açıldı" diye illa onu kabul etmek zorunda mı? ortalama bir türk erkeği 10 kıza açılıyorsa 9'u reddediyor onu zaten, "ben seni arkadaşım olarak görüyorum" diyalogları falan o zaman normal de sen kız olarak gittin bir herife açıldın ve o kabul etmedi seni diye nasıl hemen "üff götü kalkık" oluyor onu çözemiyorum. türk kızı mantığı mıdır nedir bu "ben birine açılıyorsam, bu tevazuyu gösterebiliyorsam o muhakkkkak kabul etmeli" şeysi. seven, hoşlanan adam niye kabul etmesin amk!
    8 ... repulsion