1. 1.
  en doğal cevabı vermiştir.
  edit:başlık başıma ben başlığa.
  5 ... hep kosan adam
 2. 2.
  Ücretli, beyaz yakalı köle olmaya itilmiş halkın çocuğuna yaptığı fazladan mesainin zorluğunu bile unutturacak hoş bir davranıştır. bu hareketi eleştiren de hayvanın önde gidenidir.
  25 -1 ... vade retro satana
 3. 3.
  yanlış yolda olan erkektir. yazar burada haklı olduğunu dile getirmiştir... şaka lan şaka, bsg amk. ne desin mahmut mu desin..
  2 ... jarrus
 4. 4.
  (bkz: uff snne be yrrm)
  2 ... aslinda ben yokum
 5. 5.
  Uçağa binenleri karşılayan hostese 'naber?' diyerek karşılık veren erkeğe benzer. eğlenceli insanlardır.
  1 -1 ... cole dusen kutup ayisi
 6. 6.
  la bu kızlarda hiçbir şeyimizi beğenmiyor amk. bizde hoşgeldine hoşbulduk denir. adettendir, görgü kuralıdır. garsanda olsa, kapıcı da olsa hoşbulduk denir. kul olacam diye hoşbulduk denilmeyecek. yok öyle bir dünya.*
  2 ... true
 7. 7.
  Hoşbulduk yerine "o patron buraya gelecek" diyerek masaya yumruk vurması beklenen erkektir.
  ... snorland
 8. 8.
  hoşbulduk demeyen insan nezaketten uzak insandır. hiç bir şey demeyen insan herkesi küçümsediğini sanan insandır. ama bilmiyor ki cevap vermeyince onu değil küçük gösterir.
  ... dediydidersin
 9. 9.
  ne diyem mahmut mu diyem
  -1 ... lord lokhraed
 10. 10.
  oysaki o garson insan sayılmaz ki değil mi efendim. bir hizmet görevlisi o, sizin uşağınız oysaki. yanlışlıkla okuldan arkadaşı çıksaydı ya düşünebiliyor musun bunu, merhaba diyecekti o zaman hatta naber bile diyebilirdi. tanrım ne kadar korkunç şeyler düşünüyorum böyle. ben en iyisi güzel şeyler düşüneyim.
  2 ... littlewitch