1. 1.
  çaylaklıktan çıkan yazarı selamlama cümlesidir. yalnız çok kırgınım sütyen bırak dedim o başka başka erkeklere cinsel ses kaydı atıyor. seni ilk hatırlayan ve liliith in çaylak olması başlığını ilk açan kim acaba? neyse.
  1 -3 ... kan tutan kasap
 2. 2.
  ramazanlarda cami minareleri arasına asılması gibi ağaçtan ağaça ışıklı yazı ile asılırsa daha bir şey olacak sesleniştir. hem yılbaşı tandansı yakalanır böyle ışıklı mışıklı.
  1 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  bir hoş sesleniş.

  aybediyon.
  sana da koparıp vereyim kendimden,
  bak en diri yerinden ayırdım swh*

  https://vocaroo.com/i/s1irWW4cM1qe
  3 -2 ... liliith
 4. 4.
  sözlüğün en güzel kızını karşılama cümlesidir. selam tatlı kız, tekrardan hoş geldin aramıza. bak başlığı kim açmış, umarım çaylaklık döneminde kimi nereye koyacağını iyi düşünmüşsündür.
  1 -8 ... kan tutan kasap
 5. 5.
  ortak bizim çırak sıddık'a diyeyim de kasap dükkanımızın önünde duran kırmızı paspası getirsin mi kırmızı halı niyetine.
  bir ikide kuzu butu falan ayarlasın kutsal meme kırmızı paspas dan pardon halıdan geçerken yoluna atarız çiçek niyetine.
  3 -1 ... hayta38
 6. 6.
  okkalı bir çaylaklığın daha sonuna gelmiş bulunuyoruz.

  gün geçmiyor ki; memelerimizin üzeri alüminyum folyo ile kaplanmasın, jartiyerlerimizdeki bağlar koparılıp çiçekli donlar giydirilmesin.
  sözlüğün en memeperver yazarı olarak bu çaylaklığı da meme ve kalçamda hiçbir hasar bulunmaksızın kapadığımı belirtmek isterim.
  tşk.

  as sütyenleri as as!

  bir sesleniş, genç dimağlarda meme hasretinden doğan.
  6 -8 ... liliith
 7. 7.
  Söz konusu yazar özgürlüğüne kavuştuğunda ellerini çırpa çırpa küvete koşan kişi beyanı.

  Hadi yine iyisiniz hee, entryleri okuyan küvete koşmadan önce beğenmeyi unutmasın, emeğe saygı + fav.
  4 ... moon tripper