1. 1.
    malum ülkeden şaşırtmayan görgüsüzlük.

https://video.uludagsozluk.com/v/hoşgeldin-bebeğim-videosundaki-paralar-182690/

1 -1 ... chance boudreaux
  2. 2.
    ulan çocuk belki daha doğmadı, belki de sadece 1 aylık, piç benden daha zengin daha varlıklı amk.
    ... toyboxtan cikan oyuncak
  3. 3.
    Gelme bebek gelme sakın bu sahte yüzlüler dünyasına. Onlar seni de gösteriş eşyası olarak kullanacaklar.
    ... talihsiz sokak kedisi
  4. 4.
    odaya 1 buçuk saniyeden fazla tahammül edebilen varsa elini öperim.
    2 ... mastor
  5. 5.
    Yağmur ve Eylül isimli bebelerin eşya tanıtım videosudur. Umarım güzel bi hayatları olur ve anne babaları gibi görgüsüz olmazlar. Keşke dünyaya gelen tüm bebekler maddi olarak böyle böyle şanslı olsaydı.

Paralar dikkatimi çekmedi de Kıyafetler niye çifter çifter diye düşündüm ben önce, ikizmiş bebeler galiba. iki aya kalmaz bütün paralar suyunu çeker zaten.

Bebe doğmadan önce bu kadar eşya dizmeye sıcak bakmıyorum ben. Hele ki çoğul gebeliklerde.. birer çift kıyafetten fazlası bebe eve döndüğünde alınır zaten. gerçekçi olmak gerekiyor yoksa boş kıyafeltere, eşyalara bakıp paramparça bir yürekle kalınabiliyor. Allah kimseye korkusunu bile yaşatmasın ama böyle görgüsüzlük yapıp psikolojisi bozulanlar gördüm.

Son edit: umarım o paralar steril edilip öyle asılmıştır.
    3 ... bana biraz renk ver
  6. 6.
    kimisi de bebeğine mama çalar, kimisi fön makinesiyle çocuklarını ısıtmaya çalışıp intihar eder.

adaletini s*keyim dünya.
    1 ... mofbe
  7. 7.
    arap kültürüdür.

şu arap kültürünü milletimize kim kazandırdıysa ta aq onun.
    1 ... abhartach lynch
  8. 8.
    Mide bulandıran paralar.
    Ve ayrıca bu videoyu çeken türbanlı değilse tüm Türkiye beni siksin. Kalıbımı basarım bu iddiama.
    4 ... alkolik oldum
  9. 9.
    ne diyelim amına sağlık abla. 10 numara çocuk yapmışsın.
    1 ... peacekeeper
  10. 10.
    Bebeklerin hayata 10-0 galibiyetle başladığı paralardır. Yalnız arka fonda Arapça şarkı var malum kesimden olabilir. Şu torpille bi yerlere gelenler mesela.
    4 ... queenn of darkness