bugün

Sag ayakla bismillah diyerek.
Kandil mesajı atarak.
Yha boyle konusuyoruz ii hos da biz şmdi neyiz .s .s
ona küçük çay simitler ısmarlarım.
orta ayakla.
atmam. bin bir zorlukla adım atacağım sonra 3 saniyede beni rezil edecek ve dünyam başıma yıkılacak hiç gerek yok üstelik egosu tavan yapacak.
atmam,atmasını sağlarım daha garanti.
Kapısının önüne kafası koparılmış oyuncak bebek bırakırım o beni anlar. Hadi ama bence oldukça ikna edici.
görsel
selamün aleyküm diye lafa girerim. almıyorsa kroluk olarak gören bi gevşektir kesin. alıyorsa efendi kızdır. en basit turnusolu gösterdim, öbür türlü ayrıştırmayı da siz bulacaksınız gençler. kolay gelsin. saygılar.
Sağ ayakla besmele çekerek.
ciddi olalım lütfen.

ciddi tavsiye bekleyen yazarlar olabilir aramızda.

Ben değil bir arkadaş. evet.
Atmıyorum.
Jason Statham bakışlarıyla avımın yanına sokulur ve ;
(bkz: Selamın Aleyküm bağyan çok güzelsiniz) ile bu işi bitiririm *.
Gel kız buraya der ve kendime çeker poposunu avuçlar dudaklarına yapışırım.
Şiir yazmayın amk. Daha beter oluyor türk kızı ne anlar şiirden barzo odun olacaksın ya da piç.
sağ ayağımı öne sürerek.
O bana attığı için benim atmama pek gerek kalmadı açıkcası,akışına bıraktım.
Açık oylarım.
kod yazmak istediği biri varmıymış diye sorarım *
Sağ ayakla. Dinen caizdir. Hep sağ. Unutmayın.
rakı içmeye cağırırım .olmazsa çay içeriz
En sonuncusuna twitter dan yurumustum. Bi kizla bi erkegin nefes almak icin bile yanyana duramadigi bi yerlesim yerinde oldukca da iyi gitmisti. Ramak kalmisti beraber olmamiza. Sonra su kronik eski sevgili olayi ortaya cikti. Kizla tanismadan once stalklayip dersime calismistim. Baya sasaali bi giris olmustu. Ne zaman hoslandim, biseyler hissetmeye basladim, o zaman sictim. Yuruyun, ama kapilmayin. Benim gibi giris muhtesem, gelisme idare eder, sonuc sicanzi olmaniz isten bile olmaz.
en son hoşlandığım çocuğu arayıp ilk önce nasılsın iyi misin benim ismim bu,bu bölümdeyim vs. dedim. sonra ondan hoşlandığımı tüm cesaretimi toplayıp onu aradığımı ama karşısına çıkacak cesaretim olmadığını söyledim sonra sohbet ettik bayağı ve bana sana bi şans verebilirim dedi. delikanlı kızımdır yani. kız olduğum halde bu kadar cesur davranabilyorsam siz rahat yaparsınız. herneyse bende şu zamana kadar hiç aşık olmadım açıkçası olacağımı da sanmıyorum sadece tanışmak istedim dedim ve o bana sana yaşatmamı ister misin dedi. ona karşı dürüst olduğunuz sürece o da size karşı iyi olacaktır. özellikle bi kıza karşı beyler. allah yardımcınız olsun.
Atmam atmayın valla sonra götleri tavan.