bugün

hoşlandığı kızın başkalarıyla gezmesine alışması gereken erkekdir.
en asil duygunun insanıdır. eğer hayatında bir kere bile onunla konuşmamış tanımadan bir kişiye aşık olmuşsa. önceden tanıyorda hoşlandığını bile söyleyemiyorsa andavaldır, embesildir, özgüvensizdir.
görücü usulüyle evlenecek insandır.* başka yolu yok.
the big bang theory'deki hintli karakterdir. gerçi o hiç bir kızla konuşamıyor.
(bkz: odun ağam)
(bkz: raj) (bkz: the big bang theory)
kiz gozunun icine baktikca kacasi gelir, arkasini doner, ellerini gogsunde kavusturur, tutarsizdir , bir guler, bir somurtur, allah belasini versin kan kusturur bu adama.
utangaçtır.
belki de o anın sihirini hiçbir zaman bozmak istemediği için konuşamayan erkektir. genelde taraflar birbirine açıldıktan sonra bazı şeyler kaybolur, o eski bakışmalar, kaçamaklar yok olur gider malesef...
bunların verdiği heyecanı bir süre daha yaşamak istediğinden açılamayan erkektir kısaca..
tarafımca 9 ay bekleyip yinede beceremediğim olaydır ki bunu yapmak için belli bir tercübeye sahip olması gerektiğini düşünüyorum.
erkek kızı çok seviyordur hatta onunla konuşurken yanlış bir kelime söylemekten kaçınıyordur. ama başka bir kız olsa tam otomatik bir şekilde konuşur. ama hoşlandığı kız farklıdır.. bir başkadır..
hemen hemen şöyle bir dialog geçer;

e-ehhm..selam naber x * nasılsın?
k+iyiyim sağol sen nasılsın
e-bende iyiyim ne olsun okul filen uğraşıyoruz işte ehe *
k+ hıı..bilirim tabi zorluğu.
e-ee sen ne yapıyorsun?
k+tiyatro kurslarına gidiyorum
e-hımm. tiyatroyu bende çok severim. özellikle rome ve juilet'i *
k+ dünya seviyor *
e-yine de sen yorma kendini çok fazla.. tiyatro kaçmıyor nasılsa.
k+yook yorulmuyorum zaten severek yapıyorum.
e-bence tiyatro sinemadan her haliyle güzel. *
k+ee perde yok gözlerin önünde
e-haklısın..ama işte günümüzde tiyatroya değer verilmiyor. *
k+ beğenen beğenir, beğenmeyen beğenmez bu kadar.
e-doğru söylüyorsun. tiyatro güzel meslek sana da yakışır. *
k+teşekkürlerr..

artık zorla ittire ittire gidilen muhabbet yokuşta kalmıştır ve daha fazla öteye gitmez.

e-tamam o zaman görüşürüz sonra.
k+görüşürüz.

acıklı durum vesselam. bu durumları yaşayan insanlar var*.
(bkz: ah minel aşk)
(bkz: aşık olduğu halde aşkını gizleyen erkek)
böyle durumlar genelde kızı başkasının kapmasıyla neticelenir. bu başkasının da konuşma cesaretini gösteren herhangi biri olma olasılığı yüksektir.
Başını sonradan taşlara vuracak olan erkektir. Çekinmenin, korkmanın bir anlamı yok. Sen konuşmazsan, elin adamı gelir konuşur, sende bakar kalırsın arkasından. Bazen görürsünüz şu kıza bak yanındaki adama bak diye. işte o adam konuşamayan erkeğin yerine gidip o kızla konuşmuş erkektir. Benden fazlası ne bunun diye düşünüyorsan fazlası ortadadır.
duyguları son derece saf olan, o kız için en ideal erkektir, duygusal bakımdan...
kekeme erkekdir. bir türlü lafın başını getiremez. getirse konuşmanın alasını yapacaktır. ***
(bkz: hislendim şimdi)
orta 3 ün son günü

- sibel, yanlış anlama ama ben senden hoşlanıyorum.

demesi muhtemel erkek.
konuşma fırsatı olmayan erkek de olabilir. **
(bkz: nikahına beni çağır sevgilim)
dahada kötüsü hoşlandiği kızın gözlerine bakamayan erkektir.
baştan kaybetmiş erkektir.
en asil duyguların insanıdır.

(bkz: yenir mi la bu)
bakın özlem tekin bu konuya nasıl bir yaklaşım getirmiştir.

--spoiler--
âşıksan, korkuyorsan kayıp
sevip de susuyorsan ayıp
yazık, daha gerçek ne var hayatta?
hem ne var korkup kaçacak bunda?
--spoiler--

daha da bu konu hakkında bir şey demem ben..
en yakın arkadaşının* kızla* çıkmaya başlamasıyla yıkılacak erkektir*. bir de sırf deşifre olmamak için arkadaşı* ile kızın* arasını yapmak zorunda kalırsa tadından yenmez.
erkek gibi erkektir.diğerleri * * geyiği yaparken bizimkisi canının acısından kıvranıyordur.**
güncel Önemli Başlıklar