bugün

ilk adımı neden hep erkekler atıyor erkeğinin hayalindeki kız modelidir.
yoktur,

varsa da bize yoktur.

kısaca yoktur.

bir de açılmak derken ?

soyunuyo mu ?

allah yaşadık.
ilkokul;

+lisede kızlar teklif ediyormuş olum

lise;

+üniversitede kızlar teklif ediyormuş laann

üniversitede;

+ ayşe ben senden hoşlanıyorum.
evet var böyle biri.
kezban değildir,saçma sapan egoları olmayan adamın dibi kızdır..ama hoşlanıp da söylemeyen ve kız başkasına verince tribe giren hemcinsim kamillerin de amk..kızı erkeği farketmez söyleyin lan sevdiğinizi yada hoşlandığınızı(tabii karşı tarafın sevgilisi yoksa) bişey kaybetmezsiniz..
kalbini dinleyip aptal toplumsal kabulleri bir kenara atan, gerçekten sevmiş kızdır. böyle kız her erkeğin başına denk gelmez değerlendirmesi gerekir.
yasadigimiz yuzyila yakisan modern kizdir.
niye platonik platonik takılıp kendime eziyet edeyim düşüncesinde olan uyanık kızdır, aferindir.
klişe olacak ama candır. yalnız her erkek kaldıramaz bu durumu. kaldırabilecek durumda olanlara da açılan olmaz. öyle de saçma bir döngü var bu işlerde.
bazı mevzuları aşmış kızdır. Tebriği hak eder.

Yalnız şöyle de bi durum var; iki kere rastladım böyle kıza. en kısa süreli iki ilişkim de onlarla oldu. Tesadüf diyelim.
hemen evlenilesi kızdır. Alın götürün direk nikah dairesine.
cesur kizdir iyidir hostur ama nedense erkeklerde bu gibi durumlarda bir got kalkimi olusmakta. tamam bazi kizlarda da var ama erkekler hic yuz vermiyor bi tuhaf oluyorlar belkide kizlardan boyle birsey beklemedikleri icindir bilinmez. yine de yapmayin kizlar herkesin gorevi ayri birakin erkekler acilsin onlar bu konuda daha iyiler. tecrubeyle sabitir.
başıma gelmiştir. zaten millete sarışını,kızılı düşerken, bize zenciye yakın esmeri düşer.

edit: reddettim tabii kızı.
açılmaktan kasıt soyunmaksa aferini hak etmiş kızdır.
Soyu tukenmis bir tur olmakla birlikte tarih boyunca ulke sinirlarimiz icinde asla yasamamistir.
erkekten beklediği adımı göremeyen kızın isyan bayraklarını çektikten bir süre sonra cesaretini toplayıp erkeğe açılmasıdır.
kadın egemen bir toplumun hayalini kuran yürekli son derece sevgisinde asil örnek bir ilişkiye imza atabilecek yetenekte harikulâde insan tipi.
Öyle birşey yoktur. Keşke olsa.
toplum dayatmalarına göre değil, kendi düşüncelerine göre yaşayan kızdır.
türkiyede türüne az rastlanan kızdır. genellikle triplerinden geçilmiyor çoğunun.

not: samimi kızlar mesajınız alınmıştır. size lafım yok evinize dönün.
vardır da yok denecek kadar azdır bu kızlardan ama yinede vardır.
açılım yapmıştır. * *
Motoru ısınmıştır.
görmedim olsa helal olsun.
Çevremde vardır 2-3 tane. Çok sevdiği içindir. Ulan bir kez de bizi bulmaz ki bunlar...