bugün

bakışlar yeterlidir başka söze arayışa gerek yoktur evlat.
yakınlarınıza bir yerlere koku bırakır.
görsel

görsel
Darlar, durmadan ilgilenir sonra o kadar fazla gelir ki ayrılır yahut ilgiden rahatsız olursunuz..
senin karşına daha sık çıkar . senle konuşurken saçıyla oynar. tam bilmiyorum ama herhalde böyle.
Burada yazılanlara guvenmemeniz gerekilen belli etmelerdir. Gülümsemesi şusu busu bir anlam ifade etmeyebilir. Sacıyla oynarlara gülüyorum zaten. Hayal kırıklığına uğrarsınız.
Her gülümseyen sizden hoşlanıyor demek sanıyorsanız vay halinize. Ben en çok nefret hissi uyandıran insana karşı daha güleryüzlü oluyorum. Bu da bir nevi nefreti belli etmemek adına kendiliğinden gerçekleşen eylem. Bazı insanlar fazla mimik kullanırlar ellerinde olmadan. Ya da samimi hissi olmadan bir şekilde kendilerini koşulladıkları için gerçekleşir.
bir kızdan hoşlanıyor ve bu sorunun yanıtını arıyorsanız o kız sizden hoşlanmıyordur.
Sizinle olan herhangi bir eylemi kısa kesmiyor ise (telefon, mesaj, bakışma, konuşma, gülüşme, sohbet vs.), yürüyün. Yollar sizindir.
Götünü açar..
yada sürekli mesaj yazmak konuşmak ister.
Memeleri ile çadır kurar.
Nasıl hoşlandığını gösterir pekçok şekilde değişir ama hoşlanmıyor gibi davranmaz. Bu nettir.
Pek yardımcı olmadım ama ben de bu konuların zengini değilim ki zaten yardımsever olayım.
erkekler nasıl belli eder dense kolay. söz konusu kızlar olunca anlayamazsın kafadan tahtası eksik dolu. abi ben bu kadar plancı kafası egzantrik ve spesifik çalışan başka bir canlı görmedim.

bir etkende kız kankaları yav kız beni beğenmiş niye kafasını karıştırıyorsun kıskaç yelloz ha talip ol seni skyim kevaşe.

niye diyeceksiniz. mesela kızın biri resmen yürüyordu arkadaşlara da danıştım. açılınca işler değişti sen iyi birisin arkadaşça görüyoruma bağladı. sonra tavladığım kızların kız kankaları aklını çeldi iş bozuldu.

habire kavga tartışma çıkaran kızın gizliden hoşlanması. beni terkedip sağ da sol da sevseydi peşimden koşardı diyenler. hoşlanıp hoşlanmıyor gibi davranan utangaç tipler.
Öpücük atar heralde.
ucu açık cevap vermesi, seninle ilgili bir şeyi merak etmesi, ikide bir gülümsemesi sana bakarken tutamaması gibi örnekler verilebilir. Yüzüne baktığınızda hissedersiniz aslında böyle şeylere pek gerek yok. Gözlerinin içi güler filan. Öyle işte.
suratına aval aval bakarak.
(bkz: sütyenden dışarı hafifçe taşan meme)
Siz onla ilgilenince yürüyünce size iyi davranır arkadaşlar. Hoşlanmıyorsa rahatsız olur uzaklaşır. Bu kadar basit.
şüpheye düşürmez. evet. teşekkürler.
Sürekli soru sorar bu onların bir kuralı.
Kız adı verilen canlı türü genelinde araştırma sorusu. Hoşlandığını söylemek dışındaki tüm tutum ve davranışlar ile; ise cevabı.
güncel Önemli Başlıklar