bugün

benim için en büyük neden kendisine olan ilginin farkına vardıktan sonra triplere girmesi. beni seven şu kadar kız var da ben pas vermiyorumlar, aşık olamıyorumlar, herkes bana hasta halleri falan öff çok itici. işte o saatten sonra onu ve o büyük egosunu başbaşa bırakmak gerekir bence.
hoşlanıldığının farkına vardıktan sonra kişiyi kendine aşık etme çabası, bu yüzden türlü türlü taktikler uygulaması, ego tatmin etme çabaları. hayır onun sana zaten bi hayranlığı vardır ne gerek bu tür oyunlara kendini kasmaya falan. o bana aşık olsun cepte olsun hesapları yapma güzel kardeşim, gizeminin esrarını korumaya devam et bi gün yüzüne gülüp bi gün başka başka duraklarda bekleme yapma, soğutuyosun cidden. ha bi de beni seven şu kadar kız var da ben pas vermiyorumlar, aşık olamıyorumlar, herkes bana hasta halleri falan öff çok itici. işte o saatten sonra onu ve o büyük egosunu başbaşa bırakmak gerekir bence.
(bkz: kıro kız)
koltuk altı niagara olduysa o kız bitmiştir arkadaş.
hoşlanılan kişi bayansa öperken bıyıklarının olduğunu görmek, ağzının koktuğunu fark etmek, düşünce yapısının biraz küçük olduğunu görmek, giyinişine önem vermemesi, arkamızdan konuştuğunu öğrenmek... duygusal ve fiziksel bir çok nedeni vardır bir kişiden soğumanın... önemli olan soğuduktan sonra onu incitmeden uzaklaşmaktır ondan.
ağzını yayarak konuşması.
her önüne gelenle samimi bir diyaloğa geçiyor olması.
fazla fingirdek bir yapıya sahip olması.
kendini beğenmiş olması.
selamın aleyküm diye selam vermesi.
facebook'ta 800 tane arkadaşının olması.
facebook'ta saçma sapan damar sözler paylaşması.
iki kelimeyi bir araya getirememesi.
türkçe yazışmayı bilmemesi, sürekli kısaltma kullanması.
aptal olması.
kötü bir müzik kültürüne sahip olması.
daha güzel birinden hoşlanmaya başlamak ve bu hoşlanılan kişinin de sizden hoşlanmaya başlaması.
(bkz: küfür)
(bkz: hoşlanılan kişiyi sarhoşken çekmek)
ibrahim erkal, doğuş, özcan deniz vs. dinlediğini öğrenmek.
hoşlandığım kişinin tek yaşadığı evinde otururken, telefonumun düşmesi sonucu eğilmem ve sehpa altındaki tatakları(burun boku) görmem.
yemek yerken kendinden geçmesi. (bkz: hayvan gibi yemek)
size dostum diye hitap etmesi.
hayatında biri olması.
onun senden hoşlanmaması.
-artık sıkıldım gibi cümleler sarfetmesi.anında şutlanması gerekir.
herkesi yönetebileceğini sanması,ağzını 5metre yayarak konuşması,küçük çocuk triplerine girmesi,,karşı cinsle fazla alakalı olması...
aşırı ilgi.
1. bilmediği seylere "hıhı" deyip mor kalırsa,
2. parasının lafını yaptıysa,
3. ter kokuyorsa,
4. fazla abazaysa,
5. kambur yürüyorsa,
6. kendine bakmıyorsa
o kız aslında ölmüş demektir.
aşırı ilgi ya da aşırı ilgisizlik.
aşırı kıskançlık.
tartışacak, konuşacak bir konunuzun olmaması.
farklı ilgi alanları diye gider bu liste.
x selam bayan avatarınız çok güzel yazılarınızdan da etkilendim açıkçası

y ben erkeğim bilader

x ok afedersiniz. *.
tehdit ettiği anda bitti.
bi daha nah bulur.
fahişe ruhlu olması.
güllü dinlemiyorsa salla gitsin.
egosunun fazlaca şişip götü kalktığı an soğuma nedenidir.