bugün

Adem ile Havva’dan itibaren başladığı varsayılan eş olma kavramı, çağlar boyu çok çeşitli sosyolojik farklılıklar göstermiştir. Günümüzde “ zorbaca “ olarak nitelendirilebilecek eş seçme yöntemlerinin makul karşılandığı dönemler yerini, eril cinsin kur ve kurnazlıklarıyla dişisini ikna etme ve ondan kabul görme çabasına bırakmıştır. Bu bağlamda...

Benim olsana laann!!!
adem ile havva’dan itibaren başladığı varsayılan eş olma kavramı, çağlar boyu çok çeşitli sosyolojik farklılıklar göstermiştir (alos04, 1-2). 7 farklı bölgede 1500 katılımcıyla yapılan anket çalışması neticesinde, hoşlanma kavramının, kişilerde demografik özelliklere göre anlamlı bir farklılık gösterdiği tespit edilmiştir. X, Y ve Z kuşaklarının sırasıyla, görücü usulü, arkadaşlık teklifi ve instagramda takip metodlarını kullanarak hoşlanma kavramını ileri boyuta taşımaya çalıştıkları anlaşılmıştır. vay amk (k. şahin, 31-69 ).
bir hoşlandığın kızın yakın arkadaşıyla birlikte hoşandığın kızı üçlüye almak değildir.
Düşülesi hareketlerde bir dünya markası olmaktır.

Ben şimdiden düştüm. Beyin kıvrımlarını yalarım.
Bizler temel motivasyonu önce hayatta kalmak sonra da üreyerek genlerini sonraki kuşaklara aktarma arayışı içinde olan memelileriz.

Ben de üremek için seni seçtim. Sadece kalıtımsal özelliklerin için değil. Senin baktığın çocuk ben olmadığımda bile hayatta kalma şansı daha yüksek bir çocuk çünkü ortalamadan daha zekalısın.
Anlamaz ki salak.
index dergi ise neden olmasın.
Hoşlanılan kız instagrama “franz kafka-dava” kitabının storysini attıktan sonra 23 saat içerisinde kitabı tamamen okuyup story silinme saati bitmeden kıza kitap ile ilgili bir şey yazılması ve işbu kızın daha oraya gelmedim demesi.
Gelen cevap ya "peki" veya "ok" olur.
Oldu olacak kompozisyon yaz bari denilesi durum.
farklı bir yöntem ile kız düşürme çabasıdır.
Akademik yürüme kategorisine girmektedir,başarılı olup olmadığı tartışmaya açıktır.