bugün

hoşlanılan kızın ego tatmini adına süründürmesidir.
(bkz: orospuluk)
(bkz: güzide çin işkencelerinden seçmeler)
aslında oda sizden hoşlanıyordur ve bütün amacıda zaten budur.sayesinde bütün kızlardan nefret etmemizi sağlayan, hiç hoş olmayan bir süreçtir.
reddetme olayına bir derecelendirme boyutu katılmasıyla ilişkilerde otobüse binen öğrenci söylemleri kullanılmasına sebep olabiliecek durum.

(bkz: bana bi tam bi yarım reddetme)
- ya senden çok hoşlanıyorum ben, biliyo musun...
- az hoşlan!
- nasıl yani?
- tam reddetmeyedebilirim.
- pardon?
- ilk üç yıl öpüşmek yok bi kere.
- arzu sen iyi misin?
- tut bakayım elimi.
- anaaa, gitti kız!
usandıran naz.
[iki yakın(!) arkadaşıma..]

Bazen reddedildigini kabullenmek istemeyen bunyenin yanilgisi olabilir bu, kizin reddetmeyi becerememesinin sebeplerinden

bir tanesi de olabilir; lakin "tam reddetmemek" diye bir şey yoktur. Ama asil tanim bu olmayacakti.

Bu basligin asil tanimi su: nasil baslayip nasil bitirecegimi bilemeyecegim, icime o denli daral getiren baslik. Bu sozcük grubu beynimin

hangi bölgesinde nasıl bir şekilde çapalandıysa bu başlık aklıma ret cevabını dahi idrak edemeyecek gerizekalı erkekleri

getirir. Evet, gerizekali erkekler, hatta erkeklerim. evet onlar hayatimin parcasi, icimden, kafamdan, hatta hayatimda

bir turlu cikarmaya tenezzul edemedigim ahmak erkeklerimdir. Sayilari azdir, saplandilar mi seneler pesini birakmazlar

insanın. Filmlerdeki masum asiklara benzemezler, onlar birlikte gecirilen her dostane dakikayi kisisel hirslarina alet

ederler. bu alet etme durumu da, birlikte yediginiz ufak lokmalarin en azindan birinde, iki kadeh bir sey içerken, ya da

gidilen herhangi bir yerdeki anı huzurlu yaşayamamanıza sebebiyet verir. MSN'de dahi her dakika orada turuncu turuncu yanıp

sönerler.

Kibarca ertelemek, akabininde reddetmek gibi uzaklaşma belirtilerinden haberleri yokmuş gibi davranıp onları çok

kolay görmezden gelebilirler. Ve sen de kibar davranmaya devam edersin. Bu dört harfli hoş görünümlü sözcüğün buradaki

yerine ve tebessümüne dikkat edin: bu sözcükte zerre kadar asalet yoktur. Ne ugruna kibar, kimin uğruna..?! Hayatından

çalınan dakikaların yarattıgı boşluklarla ne yapacağını sanıyorsun; nereye çalacaksın onları alıp, bencil insanlara hayir

dememek ugruna? Kendini melek falan mi saniyorsun--tanrim ne şirin!

Elimde olsa onları öldürüp leşlerini yok ederdim.
teklıf eden cocougu ego tatmin aracı olarak kullanıyordur.
(bkz: kalp ağrısı)'na sebep olan durum.
(bkz: zevk alınan ufak sapıklıklar) hava atıyordur birde bu kız. bak bu bana çıkma teklif etti hala düşünüyorum diye hıncal uluç gibi güler.
bu sizin onun ilk sevgililerinizden biri oldugunu gosterir muhtemelen bu zamana kadar hic erkek arkadası olmadı ya da 1-2 tane ve bu yuzden eline gecen ilkini(bu siz oluyorsunuz) elinden geldiğince surundurmektir(not:çekilen çile şiddeti ve suresi kızın yaşının ne kadar buyuk olduguyla dogru orantılı daha onceki sevgili sayısıyla ters orantılıdır).
hoşlanılan kızdan ışık hızıyla soğuma sebebi.

(bkz: egonu da al git)
yedeklere alınmışsınızdır rahat olun bir ara size de uğrar.
kompleksleri vardır, onları sizin üzerinizden gidermeye çalışıyordur.
bir gün yüz verse bile uzak durulması gereken kızdır. daha nice zararlar verebilir. aman diyim.
kendine saygısı olmayan aşağılıkların zevkle yaptıkları şey.
belki de kalbinin kırılmamasını istiyordur karşı tarafın.
olmaması tercih edilen durumdur. Kızın sevgiden anlamadığını gösterir. kız kaşardır diğer entry lerdeki gibi sizi yedeğe alır. Mevcut erkekden sonra sizinde paranızı yemeye hazırlanıyordur.
ilginizi bir anda kestiğiniz anda göt gibi kalacaktır.
insanı filtreli dertleri gark edecek olan durumdur.
insanlar eksik yaratılışta oldukları için kızlar kendilerine olan ilginin azalmaması ve yeri geldiğinde
hava atmak, kendini iyi hissetmek amaçlı reddetmezken; erkekler ulaşamadıkları şey konusunda gurur
yapar, elde etmeye çalışır. (roller değişebilir de tabi) sonuç: insanlık adına yenen 2 gol.
hata yapan kızdır, bunu yapmaktan vazgeçse iyi olur.
bardağın dolu tarafına bakıldığında, hala ümit var demektir.
genellikle "ben de senden hoşlanıyorum ama şu an yeni bir ilişkiye hazır değilim" repliğiyle vuku bulan olayın başrol oyuncusudur.