bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayanın icraatıdır.

hoşlanmak dediğimiz şey, hanım kızlar için midede bazen kelebekler uçuşması, hep onu düşünmek, gördüğünde sebepsiz sırıtmak gibi kimyevi değişikliklere neden olan hissiyat olarak tariflendirilse de babayiğit beyler için daha ziyade "off lan karıya bak", "ulan şunu bana verecekler bi tur binecem yeminle vites bilene değiştirmem", "ne güzel ya, nasıl gözler onlar" tarzında düşünceleri ayıktıran duygusal durum, devinim, tesisat.

popo ise, bazı yörelerimizde göt, kalça, kase, tekne olarak da kullanılır, vicudumuzun en bir arkasında yer alan, hanım kızlarda çok şık duran, babayiğit beylerin tokatlamak için can attığı, öyle ki çatır çatır da ısırabilecek bir şey.

"x'e/x'ime kurban ol" kalıbı ise, islamiyeti kabulümüzle dilimize girmiş bazen sevgi sözcüğü olarak kullanılsa da yeri geldiğinde "sen ne anlatıyon lan sıçmık" tarzında ükela çıkışları destekleyen bir kalıptır. anti parantez başlıkta bir ükelalık seziyorum ki ben bunu üroloji uzmanı hekimle bilene tartışmam. elde var 1. yazı bitiyor elde var 1 diyoruz kimse de demiyor ki aga elde var 1i mi kaldı aldın yürüdün.

tüm bunları zabahın körüynen aynı potada erittiğimizde, kendisinden hoşlanan şahısların bulunduğu, ükela tavırlar sergileyen kendini beğenmiş ve azıcık da argoya yatkın, tüm bunların yanında islamiyetin kabulünden sonra dünyaya gelmiş bir bayanla karşılaşmak hayatın olağan akışına çok da aykırı gelmiyor bana. hatta ne olağan akışı ortalık kezban kerrre kezban dolu amına koyim. (not: eleştiri getirildi) normal yani böyle bi kızla karşılaşmak, büyük bir sörprayz olmadı benim için.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayanın icraatıdır! hanım kız hanım kız! bu neyin egosu bu neyin kendini beğenmişliği hanım kız! hadi kendini beğenen ükela bi kızsın diyelim bunu başka şekilde ifade etsene hanım kız. popoma kurban ol ne demek lan. bizim gibi, bir hanım kızın ağzından "soluk borusu" kelimelerini bile duyduğunda erekte olan insanlara popo denir mi hanım kız? popoma kurban ol kalıbını yanlış anlayıp seni oracıkta sikertseler, ne bileyim duvardan duvara vursalar, efendime söyliyim kuytularda hoplatıp tenhalarda ayıklasalar ben bunu avrupa birliğine nasıl açıklarım? ondan sonra ülkemizin imajını tazele tazeleyebiliyorsan. ilk dönemler antalya, rakı, şiş kebap, pörsük almanlarla evlenen ve iyi tokmaklayan gençlerimiz falan derken bi nebze toparlıyorduk durumu ama artık bunlar da çözüldü, sıktı. elde enstrüman kalmadı lan, nasıl kotarıcam ben bu imajı. ahhh hanım kız nasıl bir çıkmaza soktun bu ülkeyi bir bilsen. kimse sikizlemese bile ben ve bir kamyon arkadaşım seni hoplatmaya geliyoruz ayık ol! yalanına sokuyumculara kapağımı takıp gidiyorum:

görsel
(bkz: gote bak gote gidiyor ote ote) seklinde cevaplanasi.
nah çekilmesi fırsat varsa bizzat babafingonun gösterilerek "yarramı ye kezban yarramı ye kezban yarramı yee yarramı yarramıııı. yarramı ye kezban yarramı ye kezban yarramı yee yaramı yarramıııı" diye tempo tutulması gereken hanım kızın söylemidir. (bkz: adım samuel 16 yaşım)
aslında hemen oracıkta yargılanması ve idam kararı verilmesi gereken kızın eylemi. jennifer lopez in poposu dururken snein popona mı kurban olcaz!!
olur tabii neden olmasın, denerek kabul edilmesi gereken söz.
poposu dediği kadar varsa 'piçak getir kes beni' diyecek bir kamyon adam bulunabilecek kızdır.
güncel Önemli Başlıklar