bugün

artık hoşlanılmayan kızdır..
(bkz: kuzen)dir.
(bkz: kuzen)
Hayatı boşa yaşamışım dedirtir insanı depresyona sokabilir.
hoslandıgım cocugu hergun 2 kızla kahkahalarla goren bırı olarak, yasanıcak en berbat hıstır. Hepsının agzını burnunu dagıtma ıstegı cıkmaz beyınden.
bir daha kahkaha atmaması için tez vakitte kellesi vurula.
erkeği tereddütte bırakır. evet.
she shot me down, gang bang...
Açılamazsan açılırlar.
Edit: Sonra da açarlar.
Bunu buraya atmazsam olmaz. bum bum bum bum, hey hey hey hey... heyyyy....
https://www.youtube.com/watch?v=_sajTZ1HmfU
O üç erkek kardeşleriyse problem yoktur. O değil de davut'un capse iyi güldüm yalnız*.
Gülüştüğü kişiler babası yada kardeşleri ise sorun yaratmayan durumdur.
Kötü düşünmeye gerek yok. En fazla vurduruyordur.
hoslanilan erkegin kendisini seks kolesi kiyafeti giymis olarak 12 cross dress ile videosu kaydedilmis sekilde gormekten cok daha iyidir amk.

edit. olayi dahada abartip guzel kildim.
üzülürüm, çaresizce geçip kenara otururum. onu izlerim, ne zaman kucaktan kucağa geçecek diye sıra beklerim ve araya kaynarım. o zaman aklımda hiçbir soru olmaz, sorgulamam, sadece oturup sıranın bana gelmesini beklerim. üzerime bir ağırlık çökünce hafif doğrulurum ve giderim. bir daha oraya gelmem, oraya bakmam ve orası hakkında konuşmam.
bu da böyle bir anımdır işte.
üzülürüm, çaresizce geçip kenara otururum. onu izlerim, ne zaman kucaktan kucağa geçecek diye sıra beklerim ve araya kaynarım. o zaman aklımda hiçbir soru olmaz, sorgulamam, sadece oturup sıranın bana gelmesini beklerim. üzerime bir ağırlık çökünce hafif doğrulurum ve giderim. bir daha oraya gelmem, oraya bakmam ve orası hakkında konuşmam.
bu da böyle bir anımdır işte.
zannedilen konuşmalar.
- sana oral yaperken, sen ilişkiye gircen, sen de memelerimi emersin
+++ hahahaha
orospu cocuklari sirali tam listeye 3 kisi daha eklemeye sebep olur.
elsa jean and niggas
(bkz: brazzers)
Şuanda moralim bozuldu. Birde öyle görsem...
(bkz: bakın bu bir dramdır)
çok kötü be abi sen seviyorsun. herkesten çok sonra onu mutlu etmek istiyorsun. hayal kuruyorsun. en sonda onu 3 erkek ile görüyorsun ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. yak baba yak...
görsel
görsel
kahkaha attıysa kesin bekareti bozulmuştur hatta hamile olabilir.