--spoiler--
burda, bu entrymi girerken, benim bu sözlükte yaşadığım çok zor günlerde bir merhabasını istediğim, fakat o merhabayı benden esirgeyen, yazımsal anlamda aynı kaderi paylaştığım bütün arkadaşlarıma ve dostlarıma ince bir sitemdir. umarım bunu anlarlar...
--spoiler--

evet, siz oturduğu yerden göbeğini kaşıyarak entry giren ve entrylerinin yarısı bakınız örneginden oluşan, espri kalitesi şişe git duvara işe düzeyinde olan, atletle oturup koltukaltı koklayan zevksiz ve tipsiz sözlük mahoları! haset insanlar... hayın insanlar hayın insanlar. hani konusuyorsunuz ya acımasızca hiçbirinizin yorumu benim için bir sözlük dilberinin "yazdıların çokoş ihihi" mesajı kadar değerli değildir.

ali koç'un aziz'e doğru dönüp "topunuz gelin ya neyiniz varsa alın da gelin" dediği psikolojiye büründüm şuan.

çilek kokulu vücutlar tarafından onaylanıyorsam, ve bir kez dahi olsa favori alıyorsam, o güzel tarhana kokulu memelerin onayını alıyorsam bundan daha ulu ne olabilir ki benim için.

bide bu hiçbir yarraktan memnun olmayan boş adam takımı var. sizin bana nasıl bir katkınız var ki benden ne bekliyorsunuz.

bakın yıl olmuş 2018. evet yıl 2018... sizin benden duymayı hakettiginiz bilgi en fazla budur. yılın 2018 olduğunu bilin yeter.

neyse yıl 2018 hala 2 satır entry giremeyip, beğenmedikleri yazılara troll deyip geçiyorlar. ya ben senin sayfana girince ıq seviyem düşüyor ona ne demeli?
neyse mahalle karısı gibi kavga etmicem sizle, şayet o sizin işiniz.

derin düşünür esra erol'un bir sözü vardı; "seviyesizlerle tartışma sakın. onlar seni kendi düzeyine çekip orada rahatlıkla alt ederler..." bu misal!

evet hiçbiriniz bir sözlük güzeli etmezsiniz bende. sevmiyorum birinizi bile. kötü kötü yorumlar yapıyorsunuz.
Doğrudur.

Güzel kızlar dm.
inanmam için kendini güzel sanan diğer kişileri bekliyorum, favlayın dedirtir.