bugün

depresyona girmek için illede birşey olmasına gerek yoktur. kişinin yaşı , cinsiyeti ve nasıl bir sosyal yaşantısı olduğuna göre bunlar değişir depresyona girmesi için illede bir sebep aramamak gerek çünkü depresyon belirtileri hormonalde olabilir buna birinin sebep olması şart değildir. ergenlik döneminde yada kadınlarda adet dönemlerinde gözlenebilir. bir antidepresan atar rahatlarsınız.
Alışkanlıktandır.
Aslında hiçbir şey değil her şey vardır o adamın içinde. Birike birike yanardağ gibi olmuştur ama kendini yiyip bitiriyordur.
zorluk nedir hic gormemistir net agzinin ortasina saglam bir yumruk atin on dislerinden ikisi kirilsin o zaman depresif moda daha rahat girer malin turevi olan kisi.
Şımarıktır.
Onun adı depresyon değil “benimle ilgilenilsin please’’dir.
bu ülkede yaşamanın kendisi yeterli bir sebep.
Ben bazen öyle olduğumu düşünüyorum ama sonradan kendime itiraf ediyorum ki; geçmişte yaşadığım ve asla değiştiremeyeceğim derin üzüntüleri yıllar sonra dışa vuruş şeklim bu benim.
hiçbir şey olmaması depresyon için başlı başına bir sebeptir.
Bir de bunların durduk yere hayali karaktere aşık olanları vardır.
Boşlukta olmak en büyük sebep.
benim kronik depresyon teşhisim var.
Panik atak.
Hastalık korkusu yüzünden bu benim, itiraf gibi itiraf.
Aklında o başaramadığı olay,kişi vb. şeyler gelmiştir ya da direkt ergendir.
Bipolar bozukluk yaşamıyorsa vardır mutlaka derinlerde yatan bir sebebi.
(bkz: hipokondri) fazla söze gerek yok bırakın komaya girsinler.
bu 19 ve yirmili yaşlarda çok olurdu.

salakça bir şeye efkarlanıp elde sigara fonda melankoli.
neye hüzünlendiğini bile bilmeden bir buruk yürek.

ay tepede, yıldızlar romantik.
genetik açıdan şanssızdır. anne ya da babasında depresyon öyküsü muhtemelen vardır.
Birikmiştir o, hiçbir şey olmaması diye bir şey yok. Vardır illa bir şeyler geçmişten kalma, içine atmıştır da patlamıştır en son.
melankolik takılır. benimde arada girdiğim ruh hali. çok mutlu oldugum anlarda bile hüzünlenecek bir sey bulurum.
Varoluş acısı çekiyordur. Başlı başına yeterli bir sebep. Neden aramaya gerek yok.
Belki depresyonun sebebi hiç birşey olmamasıdır.Olamazmı?
kendileri de ne kadar kötü olduğunun farkında olur ama ellerinden gelen bir şey yoktur. üzmeyin onları. yanlarında olmaya çalışın. inanın onlar da bu hallerinden memnun değiller.
canı sıkılmıştır.
benim o, yengeç burcuyum evet, ama ben depresyona girmiyorum. depresyondayım hep, arada bi düzelir gibi oluyor lakin tek şarkı mahvediyor yine.
güncel Önemli Başlıklar