bugün

Üzülmeyin güzin ablanız burada.
(bkz: ben)
(bkz: pısırık olmak)
'bir gün, turnayı gözünden vuracaksın' diyerek teselli verilen erkek olmaktır.
bazen, doğru zamanda, doğru yerde, doğru şeyi söyleyememek sendromu olabiliyor.
bazen yalnızlığı kanıksıyorsun ve karşı tarafa bu enerjiyi veriyor da olabilirsin -savunma mekanizması olarak-.
'hiçbir kızın' ifadesi yerine 'hoşlanılan hiçbir kızın' ifadesi kullanıldığında mümkün olabilecek bir durumdur.

aksi takdirde, her kör satıcının kör alıcısı vardır.
bence tamamen dışarıya yaydığı aura ile ilgilidir.

ilkokuldan beri etrafıma kötü aura yaydığımı düşünüyorum. taaa ilkokuldan beri kızlar benimle arkadaş bile olmak istemediler. sevgiliyi falan geçiyorum (o zaten bir ütopya) arkadaştan bahsediyorum yahu. sıradan bir arkadaş. tamam ilkokulda kızlarla uğraşan, sulu şakalar yapan sınıfın haylazlarından biri olmamın belki bir etkisi vardır da peki daha sonra? nispeten durulduğum ortaokulda da, tamamen efendi adama dönüştüğüm lisede de, efendiliği özgüven ve genel kültürle harmanlayıp karakterimi tamamen oturtmayı başardığım üniversitede de kızlar benden seri katilmişim gibi kaçtılar. yahu çocukluğumda aynı mahalledeki kızlar bile dışladılar beni her zaman.

dutturu leyla nickli yazarın da dediği gibi, sanırım yalnızlığı kanıksadığım için tersi durumda etrafıma kötü enerji yaymaya başlıyorum. ya da otistiğin tekiyim. evet evet ben kesinlikle bir otistiğim.

edit: imla...

şaka şaka. unuttuğum birkaç bir şey vardı, onları da ekledim.

edit 2: tamam yeter üstüme gelmeyin. erkeklerin yüz karası olabilirim, yeterince güvenmediğim insanlara karşı soğuk (ve hatta kaba) olabilirim, tipim de 10 üzerinden en fazla 6 olabilir, her şey olabilirim ama sanatçı olamam... bir dakika lan ne sanatçısı, yani benim de hoşlanılmaya hakkım var. onu diyecektim.
benimdir kız kaçıran gibiyim, merhaba diyorum s*ktir ol git diyolla.
8. sınıfa kadar o kişiydim. abi hiçbir kız mı siklemez yahu ?
(bkz: her malın bir alıcısı vardır) endişelenmeyindir. daha vakit gelmemiştir.
Drasniya prensi kheldar'dır o. Koskoca prens olmuş ama daha bir tane hoşlananı yok... geçen sene vardı aslında da 40 cm kısaydı benden, o sayılmaz.
erkek merkek değildir, siktirsin gitsin toplum içine çıkmasın.
hiçbir sıfatı varsa sorun karakterle ilgilidir.
benim gibi olan erkek türüdür. kızlar tarafından seviliriz belki ama hoşlanmak falan yok öyle bir şey. çirkiniz ne yapalım be paşam.
çirkin, kaba, kibirli, salak... hepsini birlikte olmaı gerektirir.
tamam yüzüme vurup durmayın şu gerçeği o kişi benimdir.
Bilemezsin belki vardır, söyleyemiyordur.
akp seçmenidir. tabii kız derken normal kızlardan bahsediyoruz, başına peştemal bağlayanlar konumuz dışı.
Benimdir. Yazıklar olsun ya.
Benim lan bu

görsel

Meme yalayamadıkça insanı isyan ettiren durumdur.
güncel Önemli Başlıklar