bugün

Maalesef ki kadınlar hakkında insanı hayal kırıklığına uğratir.

hiç denk geldik mi böyle bakabilen bir kadına? hiç de beklemiyorum umudum yoktur onlardan yana.

evet kabul edelim, elbette kadınlar da kendilerini geliştirebiliyorlar ama bir nokta var? bir seviye var ki o noktadan sonrası için deha tanımı kullanılıyor. işte burada bakışlarından kendini gösteriyor deha.

göğsü dışarıda başı dik, kendinden emin ve cesur, herkes için bir yol gösterici iste bizim için lider işte böylesi zekiler ve güçlüler ancak erkeklerin içinden çıkabilirler!

görsel
görsel
Üş aşağı beş yukarı Böyle bakabilen. Yani delici yani kartal bakışına sahip zirilyon tane adam gösteririm.

Atatürk bizim örnegimizdir. Yoksa pek cok millette deha vardır. Ve bunların hepsi de ne hikmetse erkektir.
Düşünme işlemini bu kadar sürekli ve yoğun gerçekleştirebilme potansiyelleri olmadığından olabilir.

Yanlış anlaşılmasın ben onlara beyinsiz akılsız, düşüncesiz demiyorum. Ama kadınların kendilerini korumak adına seçtikleri yollar onların bir mevzu üzerine çok derin düşünmelerini engeller genellikle. Yani onlar kendi iyiliklerini çıkarlarını, sağlıklarını koruyabilmek için sınırlarını iyi bilirler. O sebeple onlarda yaşama gücü daha yüksektir. Her neyse biz dehamızın gözlerine dönelim. Malum onu kaybedişimizin yarın yıl dönümü.

En zeki türklerin başında gelen zekası tavırlarından, duruşundan ve dahi gözlerinden okunan bu büyük kahramanı özlem ve minnetle anıyoruz.

Yaşa mustafa kemal paşa, yaşa!

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Bu soylediklerimde ne gibi bir yanlislik var anlamiyorum.

Niye gocumuyorsunuz?

Kabul edin gitsin. Evet ataturk gibi adamlar hepinizden üstün zekalı. Siz gidim gratiste watsonsta bilmem kaç numaralı rujun tonunu araya durun.

Şekülcü ve zeka küpü şeyler sizi.

Ayrıca ne yapmışım da atatürk'ü kullanmışım? Övmek hayranlık duymak onu kullanmak mı oluyor?

Evet onun gibi bakamazsınız. Oh.
Prim kalemleri:

Atatürk, kadın ve duygusallık.

Gene de oy toplayamadıysan çık dışarı.