bugün

erkeklerin hoyratlığından sıkılmış özgür kadın düşüncesi.
ait olabileceği erkeği bulamamıştır o efendim, başka bi numarası yoktur.

bi de bu çıktı ha. bireyselliği, bağımsızlığı götünden anlayan ablalar işi farklı noktalara taşıyor amk. bi adama aitken, ona bağlanmışken de gayet özgür olabilir insan. karşısındakinin kişiliğine saygısı olan adamlar yok mu anasını satayım? işi inat noktasına götürüp, "füüüü acayip özgürüm ben, hiç bir erkeğin boyunduruğu altına girmem bebeğim" diye çıkarsan yola zaten sağlıklı bi adamla sağlıklı bi ilişkin olmaz ki. tabi bunların aynısı erkekler için de geçerli.
(bkz: huzurlu olmak)
kucaktan kucaga dolasmaktir, her kadinin yaptigidir.

"oturun efendi gibi evinizde" falan da demiyorum yani. yeni nesil böyle, evleneni de baskasina kaciyor ki hehe.
açılmadan iade...
(bkz: yazar bu entrysinde kendinden ensinlenmek üzere)
sanıldığı gibi kadınların hepsi evlilik hayalleri kurmazlar,
kimisinin erkekleri avlamak, tavlamak, avuçlarının içinde tutmaya çalışmak gibi dertleri yoktur.
sevgililerini sadece severler, onlardan başka tanımlar çıkarmaya çalışmazlar.
yanlarındaki erkek sadece sevdikleri adamdır,
bişeylere bağımlı olmak gibi alışkanlıkları olmadığından
bi insanın başka bi insana ait olması durumunu hiç anlamlandıramazlar
size falan da ait olamazlar o yüzden zorlamayın
özgür değil ortalık malı olmuş kadın sözüdür .
favorim.
insanlar birer mal olmadıklarından doğru olan önermedir. kimse kimsenin sahibi değildir en fazla sevdiği ya da değer verdiği insandır.
Bir erkek olarak bu başlığı desteklerim, doğru bir ideolojidir ama zamanla kaybolur;insan yalnız yaşlanamaz.
(bkz: bağlanma fobisi)
temelinde hepsine sahip olma duygusundan kaynaklanabilir.
hala o'na deli gibi aşık olduğu için olabilir. kimseye ait olmak istemeyedebilir hani.
(bkz: ilahi aşk)
normal erkek deyişidir.
erkeklerin hükümdarlık mücadelesinden bunalmış kadın çığlığıdır.
o kadını çok iyi anlıyorum. hislerime tercüman olmuş.
bir de bu düşünce tarzı moda oldu. neymiş efendim özgür kızmışım. la bi kaybol! 5 sene sonra seni alacak kocayı ararken görürüm seni. fellik fellik salak adam ararsın son can havlinle evlenmek isterken.
aidiyet; cennetten çıkma bir sarmaşık çiçeğidir. Bu çiçeğin filizi her kadının, en derininde bir yerdedir. Hiç bir erkeğe ait olamayacağını düşünen kadın, içindeki filizi büyütebilecek erkeğini henüz bulamamıştır demektir.
kaşarlığa geçişin ilk adımlarından biri.
güncel Önemli Başlıklar