bugün

sözlüğe üye olup, çaylaklıktan yazarlığa terfi eden ve o vakitten sonra hiç belli süreli olarak çaylak olma cezasına çarptırılmamış orta yolun yolcusu yazardır. orta yolu takip eder, aşırılıktan uzak durur, katı siyasi taraf söylemleri içinde olmaz, küfür bilmez, yazar arkadaşlarıyla polemiğe girmez, altıncı nesle mensup değildir. *
hiç asistan olmamış orta halli profösere benzer.
takdir edilmesi gereken yazardır. (bkz: tebrikler).
mehmet barlas sabrına sahip liberal yazardır.
azıcık aşım kaygısız başım tarzı yazardır. asla suya sabuna dokunmaz. bir iki satırlık kısa, sıradan, ruhsuz, insanın içini bayan, uyuşuk entryler girer. kırana geçirilen enerjik 6. nesilden değildir...
(bkz: uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler)
(bkz: sözlük ineği)
(bkz: yönetici yalakası)
(bkz: etliye sütlüye bulaşmayan)
(bkz: muhtemelen dinine sövülmesine göz yuman)
sadece yazıları okumakla yetinen yazardır..bu ara havasında değildir ama geri gelecektir... (bkz: dönüşüm muhteşem olacak)
böğrüne zopayla vurulması gereken yazardır. "bu kadar sisteme uyulur mu ulaannn!" diyerek ağzı burnu kırılmalıdır, kan revan içinde bırakılıp "bundan sonra merve'den uzak duracaksın tamam mı, tamam mı" diye bağrılmalıdır.

"ama abi ben merve'yi tanımam ki" derken çenesine diz atıp "lan sus amına korum senin! bir de tanısaydın köpekk" diye bir daha dövülmelidir.

dövmek için bahane aranmamalıdır hatta. bana ne elin merve'sinden denilip bir şekilde dövülmeye devam edilmelidir.

yavşak seni!
kaliteli entry girebilen megaloman yazardir. girdigi ilk gün 20 entrysini girdikten sonra sabahına yazar olan kişiliktir.
(bkz: bos tespitlerin bos adami)
(bkz: platinum). kimseye bulaşmadan yazar olmuş ve başarılarını sürdürmekte olan yazardır.
siyasi görüşü olmamış anti fanatik yazardır.
(bkz: elisya) *
(bkz: ben değilim)*
halen uludağ'ın silivrisinde çile çekmemiş yazardır.
* yolu sözlük formatından ve hoşgörüden geçen yazar.
* sözlüğe sıçmaktansa tuvaleti kullanan yazar.
* ateistin, dincinin, milliyetçinin yobazını kendine muhatap almayan, onlara pirim vermeyen yazar.
* seviyesini bozmadan verdiği ayarlarla utandıran yazar.
(bkz: buyrun benim)

Adam gibi entry girildikten sonra hiçbir yazar düşmeyecektir çaylaklığa, entryleriniz silinebilir ama çaylak olmazsınız. Ayrıca hakikaten hiç çaylak olmamış yazarlar da mevcuttur. Örnek mi? zall yeter size.
çaylak olmadan yazar olunmaz.
"her yazar çaylaklığı tadacaktır."
muhtemelen 1. Nesil olan yazardır.
zall'dir o, zall.
(bkz: kedidir o kedi)
entry girmiyordur. uludağ sözlük'te çaylak olmak için entry girmek yeterli.
(bkz: uykusunda çaylak olmak)
tam olarak yazar sayılmaz. aynen hatalar yapmadan bilinenden şaşmadan yaşayanlar gibidir. boştur yani. * *
günübirlik yazardır. her elinde hıyar olana tuz yetiştirmeye çabalayan,belirgin bir dünya görüşü ve söylemi olmayan, doğru bildiklerinin ardında durmayan ve sert söylemlerden kaçınarak karmasıyla meşgul olandır.
Düzenin işçisidir. Belirlenen sınırları asla aşamazlar.
güncel Önemli Başlıklar