bugün

mümkün olup olmadığını merak ettiğim durum.

sikik bi bölüm yazıcam zaten, barajı geçsem yetecek hiç çalışmadan geçemez miyim acaba ?
Çocuk oyuncağı resmen.
12 türkçe, 3-4 matematik netiyle gerçekleşebilen durum.
Ben çalışmadan dgs ile eskişehire geçtiysem, kafanız rahat uyuyun.
hedefi barajı geçmek olan öğrenci için o kadar kolay değil demek ki. bu soru sorulduğuna göre.
aşırı basit eylem. ikinci girişimdehalı deseni yapıp 900 bin yapmıştım. sınava giren 2 milyona yakın öğrenci var amk..
normal olandır. asıl ilginç olan durum barajı geçememektir.
Barajı geçmemek özel çaba sarfettiğinden çok olağan durumdur.
Dersaneye gidip barajı geçemeyen var amk bu ülkede. O yüzden bu soruyu garipsemiyorum.
Kıçımla geçerim dedigim olay.
Yine de fazla boşlamamak gerekli. Dershaneye gittiği halde Barajı bile geçemeyeni gördükten sonra?!
ikinci üniversite ayağına açıköğretim için hiç çalışmadan girip barajı hayli hayli geçmiştim.

edit: 243 yapmışım.
asıl olay stres yapmamaktır. gerisi bu zamana kadar egitim hayatinda görmüş olduğun dersler olduğundan dolayı kolaydır. ama çok fazla çalışıp stres ve heyecanın etkisiyle baraji dahi gecememis insan sayisida fazladir.
denenip test edilmiştir. sözelci olduğum halde geçen sene hiç çalışmadan ygs ye girip barajı geçmiştim, bu bağlamda mümkündür.
lan şaka mı bu diye tepki almak için açılan başlıktır. insan ne yaparda geçemez sorularını akla getirir.
Sanıldığından biraz daha zordur. En azından kendi adıma öyle oldu. Lan ben bundan rahat geçerim mat1'im iyi geometrim iyi, türkçe çat pat dedim ve girdim..sonra da sonuçlar bana girdi. Geçemedim lan barajı. Zaten topu topu 50 soru ya çözebildim çözemedim. Sınava 1 soru dahi çözmeden girdim..sonra anladım ki insan eğitime 2 sene ara verince üslü sayı görünce integral sorusu sorulmuş gibi mala dönüyor.
Sallasan geÇeğin sınav.
gerçekleştirilmesi gayet kolay olan hededir.lafı gelmişken söyliyim kişiyi en çok üzen çalışıp barajı aşamamaktır.onun içinde ayrı bir yetenege sahip olmak lazım.
ygs sınavı bulmaca çözmek gibi bişey olduğundan çok da zor olmayan eylemdir.