bugün

vardır ve şükürler olsun ki bizzat karımdır!
- zekana hayranım.
+ tşk bebeğim.

normal kadınlar böyle cümleler kurmaz ki. varsa bir hayranlık iletişim kurmaya, yakın olmaya çalışırlar. ilgi , alaka en büyük hayranlık göstergesi. böyle cümlelere gerek yok.
Zekasına hayran oluncak bir erkek olmadığı için...
Zeki insanın burada ne işi var arkadaşlar. Siz olayı çok yanlış anlamışsınız.
sapyoseksüel bir hanımefendinin benim hakkımda umarım kimse farkına varmaz ne kadar zeki olduğunun da bana kalırsın demişti. KAdınları zekam ile alt etmeyi ve karşımda zeki kadın olmasını çok severim. Fakat şimdi aptal biriymişim gibi bi aptal ile evlenmek zorunda kalıyorum. Sanırım bu da benim Allah tarafından cezalandırılma yöntemim.
Zeka karın doyurmadığındandır.
kimse aptal olduğunu düşündüğü biriyle birlikte olmaz.

iltifat etmiyor olsa da sizinle birlikteyse zekanız da bu birliktelikte bir etkendir, hatta büyükçe bir etken.

ha kimse beni sevmiyor, yılların sapıyım derseniz mal olma ihtimaliniz de var.

ona bir şey diyemem, üzgünüm.
zekasına hayran bırakmayan kişi söylemi olsa gerek.

çünkü bunu piyasada söyleyen kadın da çok erkek de. ancak zekasına hayran bırakacak insan sayısının fazla olmaması sebebiyle buna çoğu insan şahit olmamış olabilir.
Çünkü kadınlar kendilerinden zeki erkekleri sevmezler ve bunu kendileri için bir hakaret sayarlar. Erkekler olarak var olan durumu yansıttığımız da kadının bizden kaçması gitmesi olasıdır.
Zeka para mı ediyor, Allasen. Siz hiç milyoner bi bilim adamı gördünüz mü. Para yoksa hayranlık beklemeyin amk. Allah'ın fakirleri.
Karşısındaki kişi yeterince zeki olmadığından ya da zekasını saçma şeylere kullandığından kaynaklanabilir.
Ya da karşısındaki kişi zeki olsa bile kendisi narsisttir.
Öyle demez de belki böyle der.

görsel
zeki kıza denk gelmediginin kanitidir.
Ortalama 35-40 kadından duyduğum şey, bu troll veya şaka değil.
bu başlığı açanlar erkek görmemiş.

bir kadını erkeğe aşık edebilecek tek unsur aklıdır.
güncel Önemli Başlıklar