bugün

kimileri için çoooook heyecanlı olabilecek olan şeydir.....
Aids olursanız görersiniz.
icra edilirken, korunmak gereken eylemdir.
Duruma göre değişebilecek bir duygu zinciridir. Bir alkol sonrası aksiyon, gerilim ve fantastik film izliyormuş gibi olabilir.
Adrenalin patlaması anında karşıdaki kişiyi uzaklaştırın, kötü şeyler olabilir.
Rüyada görmek islami tabiri, Bir rivayete göre bu rüya taraflar için hayra, bir görüşe göre de hacca tabir edilip, yorumlanır.
muhtemelen sevistikten sonrada tanınmayacaktir.
denedim tanıdığınız biriyle sevişmekten tek farkı eğer alkolün etkisiyle tanıdığınız birini sikerseniz aranız bozuluyo fakat tanımadınız biri olunca ne siz nede o taktığından birşey kaybetmiyorsunuz.
sigara ve alkol almıyorsanız,
sağlıklı ve sportifseniz,
dalak, böbrek, kalp ve ciğer gibi organlarınızı çok seviyorsanız!

bir kez daha düşünün derim.
inanılmaz derecede heyecan veren olaydır.
amerika'da yaptıysan % 70, avrupa'da ise % 60, türkiye'de yaptıysan % 40 olasılıkla HPV virüsü kaptın demektir...

not: Kadınların %70-80'i yaşamları boyunca en az bir kez HPV ile enfekte olur.
Bobrek paket mi olsun ya da elden mi vereyim?
Ya da nasil hastalik kapabilirimin baska yolu.
Illa aids olmasi gerekmez cok basit bi bakteri ya da enfeksiyon bile sizi surundurebilir.
teomanın da dediği gibi :
Her zaman kolay değil
Sevmeden sevişmek
Tanımak bir vücudu
Yavaşça öğrenmek
Alışmak ve kaybetmek...
Eğer ten uyumu bi şekilde yakalanmış ise zevklidir. Komik olaylara da sahne olabilir birbirinizi keşfetmeye çalışmak.
Başlarda iyi hissettirse de daha sonra boktanlaştırır. Çok kötü bir his. Tanımıyorsun, o gece bir kaç konuşma, hop yatak. Sevişmenin seçiciliği olmalı. Sonra sevişmekten soğuyor insan. "Ben napıyorum amk?" falan dersin; ama iş işten geçmiştir. Kendinizden nefret edersiniz. Bir de bazı kızlar hemen vermemeli. Sevdiğiniz insanla sevişin.
güncel Önemli Başlıklar