bugün

yavşamadığına inandırmak için elinden geleni yapacağın şeydir.
aslında hiç bir zorluğu yoktur sadece kadını cinsel obje olarak görmessen konuşup sohbet edebilirsin tabi uzun vadede cinsel obje olarak düşünebilirsin artık sana kalmış bişey.
türkiye'de epey zorlu bir durumdur. kafanızda bin türlü senaryo çizersiniz. ya rahatsız olursa, ya terslerse, ya yanlış anlarsa gibi gibi bin tane senaryoyu kafanızda elek eder ve gidersiniz yanına. halbuki avrupa da çat diye sorarsın kimse rahatsız olmaz. 2 cümle sohbet edip direkt kızdan numara bile alabilirsiniz. ama türkiye öyle değil. avrupada ki kızların ailesi kızların güçlü olması için ona bir yetişkin gibi davranıyorlar. +18 e geldiğinde de direkt kendi paralarını kazanıyorlar. ama türk kızları aile evinde prensesler gibi yetiştiği için kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar sürekli burnu havada dolaşıyorlar. şuraya bağlayacağım yani hiç tanımadığınız bir kızın yanına giderseniz size yukarıdan bakma ihtimali fazladır. ben mesela kendime güveniyorum tipime de güveniyorum ama egolu bir kıza denk gelsem sinir krizi geçiririm. hiç onların egosunu çekecek değilim hayırdır aq sikerim belasını. ama egolusuna denk gelmedim. en baba güzel kızlarla diyalog kurmaya çalışsam hepsi de çatır çatır konuştular aq. hiç susmuyorlar birde dinliyorsanız dinleyen bir erkek bulduklarında herşeyini döküyorlar. üniversitede çok yaşadım.