bugün

insana hayret veren kızdır. bu kızımız gayet fast food, şekerli, unlu bilumum yarardan çok zararı olan yiyecekler tüketmelerine ve hiç spor yapmamalarına rağmen, sıfır göbek, ince bel, sıkı kalça ve dimdik göğüslere sahiptirler. bildiğin fit haldedirler yani. artık spor yapsalar ne olurlar bilemiyorum. genetikte bir yere kadardır ama bunlar bayağı şanslılar.
metabolizması hızlıdır.
genetik olabilir. büyük ihtimalle annesinin fiziği de yaşına göre çok yerindedir. babaya çekmişse, baba muhtemelen zayıf ve uzun boyludur.
ilk çocuktan sonra tanınamayacak hale gelen 30 unda babaanne kisvesi takınacak kızdır.
Duzenlı seks hayatı olan kızdır.
Allahin sevgili kuludur.
kimyası güzel olan kızdır.
sağlıklı beslenme alışkanlığı olan kızdır. çukuletaya kanmaz, fast-food yemez, porsiyonunu küçük tutar. Nefsini disipline etmesi takdir edilesidir.
squad yapan kızın yanında esamesi okunmayacak olandır.
sikilmek için yaratılmış, her erkegin hayalindeki kızdır.
17-18 yaşlarında kızımızdır. 25'inden sonra bir daha konuşmak istediğim kızdır.
şanslı kızdır.
kızların ideal kiloda olması düzgün fizikli olmalarına yetiyor zaten.
Namaz kılıyordur. Namaz en büyük spor.
allah vermiştir. sual olmaz.
Spor yapmıyorum diye milleti kandıran kızdır, zira yok öyle bir dünya hepsi dubadan hallice ulan.
Sağlıksız beslenip spor yapmadığı halde o kadar fit kalabiliyorsa birşeyler yedikten sonra sindirmeden önce tuvalete gidip, klozetin yanıbaşına çömelip, boğazını parmaklamak vasıtasıyla parasempatik aktiviteye sahip onuncu kafa çifti olan nervus vagus'u işaret parmağıyla innerve edip kusma olayını başlatacak ve yediği herşeyi ağzından çıkaracak olan, gençliğinin ve genetiğinin el verdiği ölçüde bu durumu 25 bilemedin 26 yaşına kadar idame ettirip, sonradan vücudu sarkacak olan ve bana şuana kadar ki hayatımda kurduğum en uzun ve anlamlı cümleyi yazdırtmış olan kızdır.
güncel Önemli Başlıklar