bugün

Benim yaş 18. Bu saatten sonra sevenin amına koyayım.
Benim.

31 yaşındayım. hoşlandığım bütün kızlar reddetti şimdiye kadar. Artık asla ama asla cesaretim bile yok hoşlandığım bir kıza yanaşmaya.

Saçlar da beyazlamaya başladı iyice.

Geçmiş olsun sap sap yaşadım öyle öleceğim gibi.
Ben de 22 yaşındayım benim de hiç sevgilim olmadı. Senin gibi birisiyim bende. Kendimi ne kadar yetiştirsem geliştirsem bile olmadı. Sevdiğim kızda beni hiç sevmedi. Bide durmadan o fingildeyen kızlar o güzel kardeşim s. k. n. tutuyor. Tabi kızlar aldatan döven içkici tütün içen erkekleri havalı görüyor ne imiş özgüveni yüksekmiş. Nah özgüvenli insanlar onlar korkağın teki. Ülke savaşın içerisinde olsun ya da ülkenin ekonomik durumu kötü durumda olsa bu ülke yaşanmaz diyorlar. Özgüveni olan erkek zor durum da bile şikayet etmez bir gün düzelecek der.
Bide Alkol ve sigara kullanan erkek eğlenceli biri değildir. Daha çok sıkıntılı aile problemleri olan ve bunalımlı insandır. Şiddete, küfür, fazla argo kullan ve tehdit etme eğilimli insanlardır. Adalet duyguları kendi çıkarına göredir. Adaletleri duyguları ve düşünceleri toplumsal gibi gözükür ama toplumsal değillerdir sadece sinsilerdir ve çıkarı için o adaletleri kullanırlar. Bu erkeklerden korkmayın, uğraşmak istemiyorsanız sallamak amaçlı taktikler yapın ya da bilgece konuşun ki sıkılsın.
aşk zorlanamaz zaten deyimlerde bile deli gibi sevdim denir hiç akıllı gibi sevme deyimi yoktur. sevmek akıl ile biraraya gelmez mantığa uymaz.
Kızlar duygusal alıngan ve insani erkekleri değil
Genellikle acımasız yüzsüz ve hayvansal olanları severler
Eğer biraz ilkel vw hayvansı davranırsan bu durumu düzeltebilirsin
Tipe gerek yok direk aşık olurlar sana
aman derdinize bize yürüyen oluyorda ne oluyor hep kezo leş tipler kaliteli kızlar çok çok az. birde abazalar kızların totosunu kaldırdı filmlerde de hobit gibi kızları holding sahibi yakışıklılar seçiyor hayale bak hayale.

düşün ben gibi birini şişman bidon gibi kız ondan sonra çirkin totodan bacak bir hobit reddettiyse vay babam vay. tipim olduğu halde böyle. yani takma kafana. çoğuda para delisi 25 yaşında kız 68 yaşındaki adama aşıkmış peh peh yersen.

30 u geçtikten sonra burunları sürter koca koca diye yanarlar dostum o zaman su veren itfayenin hortumuna sende yelleme yansın. gençken reddedip 30 geçince yıkılma moduna giriyorlar.
Reddedilmenin birçok sebebi olabilir. Drama yapmak ne içinizi rahatlatır ne de bir sike yarar. Kendinizle yarışın biraz amına koyim kendimi nasıl daha çok ileri götürebilirim diye düşünmek yerine hop roddodoldom kozlordon bor şoy boklomoyorom demek andavallıktır. Evet.
Bir sis hâkimdir düşlerine,
Hayal kırıklıklarıyla birlikte...

Bir umuztuzluk hâkimdir kalbine,
Farketmeden yaktığı ruhunun isli görüntüsünde...

Ve bir sessizlik hâkimdir, yaşadığını anımsarken günlerle...

Ben mi ,yok canım ben değilimdir.
Ben değil bir arkadaş
Sen de yüzlerine geğir ret edenlerin. Bunlar kafaya takilacak şeyler değil. Hadi diyelim ki kabul etti nolacak amk?. Doğduğun yer belli hayat sartları belki kultürü beli bence suçlama kendini. Biraz asi ol siktir et insanlari. Git parayla seks yap hevesini al. Sevgili olunca o iş o kadar kolay olmuyor zengin falan değilsen. O kadar efora değmez.
iyi sevildim çok sevildim ama bana Bi artısı olmadı sadece götüm kalktı hep.
kısaca bir sürü erkek.
Sonucu ya hapishanede yada deliler hastanesinde bitecek bir serüvenin başlangıç aşamasıdır.
Zira üzülmemesi gerekir. Ne yazık ki hayat çok acımasız ve rekabetçi. Tipsiz olabilirsin fakir olabilirsin ama hiçbir zaman mücadele etmekden vazgeçme. ÖZgüvenini düşürme.
Sevildiğini hissetmek güzel hissettiriyor insana. Hiç sevilmemiş olmanın iyi yanı neyin eksik olduğunu bilmiyorsun. hissetmemişsin daha önce. Ama bir kere sevildiğini hissettikten sonra sevilmediğini bilmek çok can sıkıcı oluyor.

Yani kardeşim boşver bütün aşklar biter
Bütün bardaklar taşar
Bütün bütünlükler bozulur.
(bkz: hiç sevişmemiş erkek)
eğlenilecek değil evlenilecek erkektir.
Bunu anası da sevmemişse dikkat ediniz ya seri katil olur yada psikopat. Sevilmeyen sevmeyi de bilemez ve haliyle her seven gibi öldürür sevdiğini ama piçağınan...
allah sevsin yeter.
annesi sevmiştiir.
annesi sevmiştiir.
annem seviyor sayılır mı?
bir çoğumuzun da içerisinde olduğu kitledir. herkes seni seviyorum diyor kolayca ama gerçekten sevmiyor. özellikle kadınlar. bugün seni seven senin aşkından ölen 3 gün sonra bir başkasına aynı şeyleri rahatlıkla ve gözünü bile kırpmadan söyleyebiliyor. sevgi, aşk gibi şeyler ağızdan çıktığı ile kalmamalı.
sevilmeyen insan sevmesini çok iyi bilir ve bir o kadar da acıya dayanıklıdır. her defasında yere kapaklansa da.
sevgi Kuvvetle Alınamaz.
uzaktan seviliyorsun.
Farkında değildir.
Sevinince de şaşırır aldatırlar.
yANILIYORDUR MUTLAKA SEViLMiŞTiR. FARKEDEMEMiŞTiR.