bugün

Genelde güzel kadinlarla evlenirler.
bu insan benim bunun akıllılıkla alakası yok. asosyal sevilmeyen ve beğenilmeyen biri olduğum için hiç sevgilim olmadı şimdi dürüstçe söyleyim yani aslında burada dalga geçen ezmeye çalışan trollerin söyledikleri doğru ama ağlamıyorum da bunun için gerçekten şu an daha çok kafama taktığım başka dertlerim var o yüzden böyle saçma şeylere üzülemem.
elbet bir gün bizim de çiçeklerimiz açacak üleen. Kasmayın bu kadar ya evlenecez eninde sonunda.
Pek inanasım gelmeyen insandır nedense istediği kadar çabalasa da beni ikna edemez.
benim yokki.
mağaradan yeni çıkmıştır, zamanla olur. 2020 yılında hala sevişecek birini bulamayan da yaşamasın.
Belki sevgili olmaktan haz etmiyordur.

Sevgililik ülkemizde son derece sululuk gerektirdiği ve ciddiyet saygı gibi ögelerin gözardi edildiği bir birliktelik haliyken, kişinin kendini bundan uzakta tutma tercihine yalnızca saygı duyulur.

Hiç sevgilim olmadı. Sevgili gibi de yaşamayacagim hiçbir zaman bir kadınla. Eskiden sevgililik mi vardı? Seversek severiz bir hayatı paylaşır eş oluruz dost oluruz, yoldaş oluruz birbirimize ama bu ergence bir tanım ve dilek olan 'sevgililik' benden uzak olsun.
görsel
bugüne kadar 1 tane oldu o da olmasaydı iyiydi.
Aşksız geçen günlerimi ömürden saymıyorum.
iyi böyle iyi. sevgiliyle falan uğraşılmaz.
bu ünvanı kimseye kaptırmam.
gayet de yakışıklıyım benim de olmadı. herhangi bir çabada bulunmuyorum onlar da belki yanaşmaya korkuyorlar.
Benide dahil edebilirsiniz efenim.
Bence en iyisini yapan insandır.

Çünkü ilerde gerçekten sevdiği veya seveceği birisiyle karşılaştığında ve bu karşılaştığı insanla olan birlikteliğini evliliğe taşıdığında geçmiş zamanın hem duygusal hem de zihnen insanı yıpratmamış olması çok ama çok değerlidir.

Yani bana birisiyle sevgili olmak veya flört etmek çok anlamsız geliyor. Evlilik dışındaki ilişkileri anlamakta gerçekten çok zorlanıyorum. Bu tür ilişkilerin bence gerçeklik payı da yok. Bu tür ilişkilerde insanlar maskelerini kullanıyorlar, saklıyorlar benliklerini birbirlerinden.
Bu yüzden hep duyarız, evlenince çok değişti gibi cümleleri.
Oysaki herkes en başından beri kendi olsa sorun olmaz ama işte sevgililik ve flört gibi kavramlar bunu yok ediyor.

Sanırım kendimi haklı çıkarmak için bu kadar uzun yazdım.
Benimdir. Bu gidişle de hicbir zaman olmayacak gibi görünüyor...
Sen yine iyisin. Etraf hiç sevgisi olmayan insanlarla dolu.
(bkz: loser)
Hahaha tam dedim var mı böyle aha bulduk düşürelim takipçi listesine baktım ups books aq.

Kaybettin üzgünüm.

Kızlar sizin test ettim bakın.
benim bu. sanırım hep platonik sevdiğim için böyle oldu. gerçi ilk adımı attığım insanlardan da pek geri dönüş alamadım ama neyse.
olmadı. büyük başarı benim için.
23 yaşındayım. Cirkinim ve karakterim kötü.

Simdi iyi bir is bulmak için çalışıyorum. Belki ileride param için benimle evlenmek isteyen bir gold digger bulabilirim.

ehe.

//

Kiminin mecburiyeti, kimimin tercihidir.
Benimdir.hayatım sevgiliden daha öncelikli sorun ve meşguliyetlerle geçiyor.
Aha bu ben. Sanırım ben sadece insanlara böyle uzaktan uzaktan bakmayı seviyorum yani gelse biri sevgili olalım dese asla kabul etmem, beğendiğim biriyle gidip konuşmam da nolcak böyle halim hiç bi fikrim yok dnxjdjdjsı
Komple platoniktim.
Bazen iyiki öyle olmuşum diyorum bazen de keşke söyleseymişim diyorum.
Ama şu saatten sonra gerçekten bidaha hissedebilir miyim böyle duyguları diye de çok merak ediyorum. Sanırım kapandı o defter.
7-8 aydır kimseye karşı hiçbir şey hissetmiyorum, yaprak kımıldamıyor içimde.

Bazen utanıyorum kendimden, bazen bunu bir gururmuşcasına kullanıyorum içimde.

Bazen hiç arzulanmadın, hiç sevilmedin diyorum kendime, bazen de sen tertemizsin, hiç kirlenmedin diyorum.
Her türlü kandırıyorum kendimi.