bugün

pantolon değiştirir gibi sevgili değiştiren insanlardan değildir, gerçek aşkı arıyordur. hiç bulamazsa ya yalnız yaşamaya zorunlu bırakılmıştır ve ben yalnız yaşamayı seviyorum gibi bahane uydurmuştur ya da fazla çekingendir.
Ezikliktir. Duygularını bastırmaktır. Duygularını bastıran insanların çevresine pek faydalı olduğunu göremedim.

Sevgilisi olup olmaması değil; kendisini geliştirip geliştirmemesi önemli.
Aslında en iyisidir. Bu hayat üzülmek için hayal kırıklıkları için ve kızların gerçek yüzünü görmek için çok kısa. Kimse için deymiyor. Bizim oldu da ne oldu? Boşa geçen onca sene onca stres üzüntü hayal kırıklıgı güvensizlik... peeehhh
Daha olgun olması umulur.

Adam 25-30 yaş civarındaysa bundan sonra hayatına girebilecek kadınlar da olgun ve anlayıs sahibi kızlar olabilir. Çünkü bu tip erkeklerin kapris, naz, çocukça şımarıklıklara karşı bir çeşit antipati gelistirmesi olasıdır.
Hiç sevgilisi olmamış değilde konuşmuş olduğu kızların davranışları ve hareketleri sayesinde onu sevgiliye karşı nefret ettirmesi sonucu içinde piçlik ve kötülük olmayan birinin sevgilisi olmaz bu doğaldır. Çünkü günümüz kızları daha çok yapmacık ve samimi gibi görünen fakat samimiyetten mahrum erkeklere daha çok ilgi duyuyor. Ve adam gibi adamları yarı yolda bırakıp o ukela kendini beğenmiş erkeklerle sevgili oluyorlar.
insana koyar.
Burada yazılanlara bakmasın dediğim erkektir. Evlenmek istemiyorsa kesinlikle evlenmesin. Kadınlar uzaylı değil bir insanla nasıl konuşuyorsa bir kadınla tabii ki iletişim kurabilir bu kişi. Esas büyük sorun hiç cinsel deneyim yaşamamış olmasıdır bu kişinin ki bu büyük bir sorundur. Ha bunu çözdüyse burada yazılanları siklemesin parası olsun yeter. Kadınları fazla ciddiye almaması lazım. Az biraz görünüşü varsa her yaşta olur sıkıntı yok.
arınmış ruh halinde olan biridir bence . Beyni kimse tarafından kemirilmemis ferah huzur refah içerisindeki hayat. dez avantajlarıda karşısına biri çıktığında onunla savaşmayı bilmemesi olacaktır . zırhlarını ilk çıkaran kaybedendir.
buradan tavsiye almak yerine tolstoy'un Savaş ve Barış romanındaki incelemelerine bakabilir.

Hem erkeğin geç cinsel kimliğe kavuşması hem kadının geç cinsel kimliğe kavuşması ile ilgili çok faydalı şeyler yazıyor üstat eserinde.
istisnasız Hoşlandığım ve/veya hoşlanmaya başladığım kızlar, hayatında iz bırakmış 3-4 ciddi ilişki yaşamış oluyor. Bu durum beni düşünmeye itiyor ve sorgulamaya başladığımda hep vazgeçme kararı alıyorum. Sanırım yalnızlık için gelmişim dünyaya.
yorum yapmak için öğrenilmesi gereken şeyler vardır.
öncelikle kaç yaşındadır ?
cinsel tercihi hangi yöndedir ?
kendi isteği ile mi sevgilisi olmadı ?
yoksa imkanlar dahilinde böyle bir imkanı mı yoktu ?
red edilme korkusu yüzünden açılamıyor mu ?
yoksa beğeneceği bir kadınla tanışmamış mı ?

bu soruların cevaplarına göre karakter analizi yapılır 100 üstünden puanı verilir...
yalnızlıkta huzuru bulan erkektir.
Gelsin beni bulsun dediğim erkek.
Başıma bir iş gelmeyecekse buradayım.
Benim bu bir eksikliğini hissetmedim ama olsa iyi olur.
Olmaması gerektiği için olmamıştır.
reelde olmayanları dahil edecekseniz içinde olduğum topluluktur.
Sanıldığı gibi illa çok namuslu ya da utangaç olmayabilir.Fırsatı, kısmeti, gereksiz özgüveni olsa Don juana dönüşmesi an meselesi herifler tanıyorum.
1. öyle olmasını tercih etmiş olabilir,
2. işe güce dalmıştır,
3. daha vakti var diye düşünmektedir.
belkide istemektedir ancak bulamamaktadır, kim bilir?
ilk sevgilim 21 yaşında olmuştu.lisede olmamıştı hala yanarım.
Bizzat kendimdir... Hiçbir kadını sevemedim daha... ama gerçek aşka inanıyorum illaki birgün karşıma çıkacaktır...
siktirsin gitsin köşede ağlasın amk eziği.
Sanırım benim. iki kere aşık oldum, ilki reddetti. ikincisi bana ilgi göstermeye başlıyordu ki, bağlanma korkum yüzünden uzaklaşdım. Şu pandemi bitsin de, bakcaz.
Benimdir. Daha yeni 23üme geldim, doğru insan karşıma çıkmadı. Bu saatten sonra gelse kapımı açar mıyım o da muamma.
Son zamanlarda çevremde ki kızları gözlemlediğimde ciddi karakter bozuklukları görüyorum. Ayrılma ihtimalim çok yüksek. Şimdi asıl soru şu, "Neden sonunda ayrılmak isteyeceğim bir ilişkiye başlayayım?"

“hayatımda yaptığım hatalardan biri de evlenmektir. işte görüyorsunuz… ordular yönettim, meclisler yönettim, savaşlar yaptım, kazandım ama, bir kadını yönetemiyorum. okumuş da olsa, iyi aile kızı da olsa, sonuna kadar kadın, kadındır.”
Mustafa Kemal ATATÜRK
Hallolur yaa hayırlısı mottosunu kullanıyordur.