bugün

(bkz: makine mühendisliği)
benimdir
olmamıştır, ya da ben çok seçiciyimdir
20 yaşıma yaklaşmışımdır ve hala sapımdır
olsundur, hayatın sonu değildir
aklı evvellerin dalga konusu yaptığı erkektir.

- bu erkek tek kişiyle birleştirmek ister hayatını,
- sevdiği kişiyle karşılaştığında geçmişiyle onu üzmek istemez.
- abazan değildir, nefes alsın yeter olayı yoktur.
- kriterleri vardır. seçicidir.
- sanılanın aksine über yakışıklı da olabilir.

şimdi okuyoruz sağda solda, neymiş efendim bi erkek 20 li yaşlara gelirmiş de nasıl sevgilisi olmazmış. erkek mi denirmiş öyle adama?
bre andaval herkes senin gibi ahlak yoksunu olmak zorunda mı? böyle yaparak kendi ahlaksızlığınızı mı aklamaya çalışıyorsunuz nedir anlamadım ki.

şimdi konudan konuya atlıyormuş gibi olacam ama, toplumumuzun suçu var bunda. kız 10 kişiyle ilişki yaşasa en hafif tabirle "peynir" olur. ama erkek yaşasa " vaayy koçuma bak beee, helal. ne uçan kurtuluyor, ne kaçan. yürü beee".

mantığa gel mantığa. kız da yapsa aynı ahlaksızlık erkek de yapsa aynı şey. bunu yıllardır anlatamadık ya bu topluma, yanarım ona yanarım.
Kişiden kişiye değişir.
benim nedenim sevgili istemiyor olmak.
bunun dışında milleti seni çok seviyorummm aşkım diye kandırıp iki gün sonra siktir etmek de bana göre değil.
dürüst olanın dokuz köyden kovulduğu şu dünyada ben de payıma düşeni alıyorum.
biraz da girişken olmamakla alakalı.
sonuç: yalnızım yalnızsın yalnız....
benimdir.
üstelik çirkin, parasız veya egolu bi insanda değilim.
yakın zamana kadar çevremdekilere özenip benim de sevip sevilebileceğim bir insan olmasını istiyordum lakin bu zamandan sonra istemiyorum.
cevremizde görünen bütün sevgilileri birbirini gercekten seviyorlar zannediyoruz ama yaptıkları aslında birbirlerini kandırmaktan baska bişey degil.

edit: bi insanın hayattan gayesi birilerine kendini sevdirmek olduğu zaman bası boktan kurtulmuyor sanırım.
liseyi küçük şehirde okumuştur, üniversiteyi kazanmak için o işlerden elini eteğini çekmiştir üniversitede bulurum diye, maalesef makina mühendisliği kazanmıştır, 150 erkekle beraber okuyup gezmekten kızlar yanına yaklaşmamış, tüm kibarlığını,cazibesini kaybetmiştir, işe girince bulurum demiştir. sonra askere girmiştir. asker dönüşü girdiği işte hep erkeklerle çalışmıştır vs vs.
ne çirkindir, ne ibnedir, ne boşa yaşayandır. sadece bugüne kadar kızlardan zoka yemiştir ve artık boşa kürek çekmemektedir. intikam için doğru zamanı beklemektedir ve o gün için kendisini bilemektedir.
iki çeşittir bu erkekler. açıklayacak olursak;

kızlardan hoşlanmıyordur, ama çevresin de tonlarca kız vardır, artık kızlardan bıkmıştır.

bir diğeri, kendini çirkin olarak görüyordur. çekingendir kızlara yaklaşamıyordur. çirkin olsa bile hiç sevgilisi olmamış insan diye bir şey yoktur. çünkü genellikle çirkin erkeklerin güzel sevgilileri vardır. çirkin erkeğin sevgilisi yoksa bu kendi becereksizliğidir.
(bkz: hadi yalan de)
(bkz: herald of andraste)

lakin ne çirkinlikle, ne eziklikle, ne de ibnelikle alakalı bir olay. sevgilisi olan bir insandan tek farkım ilişki durumum. öyle her şeyi bi şeye yormamak lazım. sevmedim kimseyi şu ana kadar. bi ara sırf meraktan girecektim sevgili işine, sonra dedim;" herald ne yapıyorsun amına koyayım, bisiklet mi alacan da deneme turuna çıkıyorsun" vazgeçtim.

sevince sevgilim olur heralde.
kızların ayağına giden değil, kızların ayağına geldiğidir.

böyle tipler daha bir gizemli oluyor. hele bir de az buçuk tip ve görüntü de varsa bir de etraftakilerle ilgili değilse kızlar böylelerine içten içe daha çok bitiyor. tabi bunun o kişiye faydası da olmuyor. zira kızlar en fazla kendi aralarında konuşup bu çocuğu çekiştirirler, ya da gelip sohbet konusu açmaya çalışırlar lakin söz konusu er kişi bunların hiçbiriyle sağlam bir ilişki yaşamayacağını bildiği için pas vermez ve belli bir süreden sonra da pek tabi bu kızlar da yanına uğramaz olur. en sonunda da bu kızlar gider kapris ve triplerini çekebilecek şeyhsuvar kılıklı heriflerle yamanırlar.

not: gerçek hayatın ta içinden yapılan alıntılardır.
ilk sevgilisine ya berbat, ya muhteşem davranacak olan erkektir.
kız ortamı yoktur.
genelde efendi olan erkektir. çevremde bir sürü bu tip erkek var. hepsi efendi olmaktan kaybediyor sanki. ha bu delikanlılara sorsan bunu, çüklerinde bile değildir. o ayrı. hatunların tercihi malum zaten. (bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi)

sevgilisi gereğinden fazla olmuş kızlar, bunlardan uzak durun. zira bunlar sevdi mi adam gibi severler. sizin o şıpsevdi halleriniz bunlara fazla gelir. duygularıyla oynamayın!
gençtir. üzülmesindir. bulur.
ebedi dostu ve vazgeçilmeszi elizabeth'e mecburdur.
güncel Önemli Başlıklar