bugün

zeki ve güzel?

biraz çelişmiyor mu?
Varsa eğer öyle bir hatun evlenelim lütfen.
Hangi simülasyonda yaşıyor bu kız, lütfen söyleyin.
Bu evrende olmadığına inandığım kızdır. Paralel evrende olup olmadığı da kahvehane de oralet içerken uzun uzun tartışılabilir.
boyu boyuma huyu huyuma olan kızdır. şöyle duygusal bir ilişki olsa tadından yenmez. türkiye de eşi benzeri pek yoktur.
aradığım peri kızı. inşallah karşıma çıkar. naif duygularımla seni besleyeceğim.
Bu ülkede yoktur güzel olup da bu güzelliğini kullanmayacak olan kız. Olmamışsa da aşırı kezbandır uzak durun.
Zordur tamam evlenmek demiyoruz zaten ama sevgilisi kesin olur.
Yanındaki erkekler sadece kardeşidir * .
karşısına istediği biri çıkmamıştır. seçici olabilir.
Benden zeki olabilir ama güzel asla.
muhtemelen kariyerine odaklanıyordur.

edit: bir tane aptal sabah sabah tüm entryleri eksilemiş. işin rast gitmesin kardeş.
ergen ilişkileri saçma olduğu için 23 yaşıma kadar sevgilim yoktu. ki, siz başkasının başına psikolog kesilmeye bayılıyorsunuz.
Evde kapalı tutulmuş kız falandır.
Arızadır.
Vay be. 2013’de buraya girdiğim entry’e bak ve şimdiki bana bak. Hayat çok garip be. Neler neler geliyor başına. Asla benim başıma gelmez dediklerin. Gülüyorum şu an. Yine de seviyorum seni hayat.
ileride kedi ya da kediler alıp Latin danslarına merak saracaktır. kitap okuyup kahve içecek ve arkadaş ortamlarında potansiyel sevgilileri ve neden olmadığı hakkında konuşmalar yapacaktır. dans gecelerinde anlık partnerleri ile dans edecek ve bu gecelere sırf avlanmak için giden bir delikanlıya sırf onunla güzel dans etti diye abayı yakacaktır. sonrası da kedi ile yaşlanmaya devam işte... keşkeler... keşkeler...
Zeki olduğu için 25 yaşına kadar sevgili bulmakla vakit kaybetmemiş kızdır. Bu performansını devam ettirirse 100 yaşına bakire olarak girmesi şiddetle muhtemeldir.
Ulan bize de denk gelir mi bir gün? Kim bilir?

Eğer sevgilisi olmamasının sebebi kezbanlık değil de âşık olacağı kişiyi bulma amacı ise umarım bulur.

(bkz: aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır)
aptal ve güzel kız olsaydı sevgilisi olurdu.
sevgili nedir arkadaşım ya. sevdiği elbet olmuştur ama belki sevgilicilik oynamak saçma gelmiştir.
Öyle bir şey var mıymış? erkek versiyonu çoktur da kızlarda olduğunu pek sanmıyorum.
zeki olduğu için hiç sevgilisi olmamıştır zaten.
30 yaşına yaklaşmış erjek versiyonuda vardir hic srvgilisi olmamış kismini geçersek oda du anda benim.
Tavsiyem eğer bir gün evlenecekse pek sık görüşmediği ama görüştüğünde muhabbetin uzun saatlerce aktığı bir erkek arkadaşı varsa onla evlenmesidir.

Çok yakın tanıdığım iki arkadaşımın başına geldi, burdaki erkek benim arkadaşım bu çocuk senelerce bir kızı sevdi de sevdi... belki 7 sene boyunca sevmiştir... sevdiği kız ve evleneceği kız da arkadaşlar ama çocuk evleneceği kızla da ara sıra arkadaşça görüşen ama görüştüğünde konuşmanın vs. aktığı bir haldeler, ama bir yandan da kız çocuğun durumunu biliyor.
Az da olsa içinde acaba bu çocukla olabilir mi şüphesi yaşıyormuş o dönemde, neden olmasın diyip normal konuşurken kız etkilendiğini ima etmeye başlamış çocuktan. Bizim oğlan da dindar bir çocuk, kalbi bu sefer seneler sonra bu kız için güm güm güm atmaya başlamış.

Şimdi 11. yıllarını tek çocuklarıyla devirecekler, allah daim etsin.

Kızlar belki aradığınız prensinizi çoktan bulmuşsunuzdur. Böyle bir kız varsa bizimkiler gibi bir yolu tercih edebilir, bir deneyin en fazla ne kaybedeceksiniz ki *
güncel Önemli Başlıklar