bugün

bugün de onun için yakalım amk.
aynen kardeşim hepsi yılan çıktı.
Sevgili "sahip" olunabilecek biri olmadığı içindir. Bi insana sahibim cümlesini kurun bi kendi kendinize, şimdi anladiniz mi tuhaflığı?
'benim bu ne olmuş yani' dedirtir.
O değil de büyük memeli bir sevgilim olsaydı keşke dedirtir.
Benim bir tanıdığım vardı öyle sonra biriyle tanıştırdım gerçekten sevmiştim çocuğu bununla konuş iyi biri dedim. Çocuk buna inanmadıya la çok abartıyorsun ne demek sevgilim olmadı felan demiş kıza asfth. Her neyse sonradan orospu olup çıktı ama her aklıma geldiğinde gülerim amk.
olabilir vardır nadirde olsa bence.
böyle yaşayıp ölenler bile var lan gerçekle bağınız kalmamış iyice hahaha. ekşi başlattı bu işi, oradaki mallar tüm dünya böyle sandı oradan büyüdü bu iş.
Bu kafayla asla olamayacaktır.

Sahip ne mk?
Böyle bir Şart mı var sanki, hı? Hiç Sevgilisi olmamış mış?! Heh!? Hatta; muhhah!?
köpek mi oğlum bu ahaha. başlığa bak.
Ben.Elimize yüzümüze bulaştırma ve çabuk soğuma huyumuz sağolsun.Fazlaca ciddi düşünüp kendinizi kasmayın arkadaşlar.Olmuyor öyle.
olur olur sizin de olur. hem de hiç beklemediğiniz anda olur, hiç uğraşmadığınız anda olur.
Sevgiliye sahip olunmaz. Sahipsen eşin olmuştur zaten.
Sahiplenecek ironi bulamadım.

Hahahaha kimseyi yazacaktım kafam bir milyon sorry.
gercek aski arayan insandir. bu devirde nerede bulacaksin boyle insani hey gidi hey.
Eninde sonunda karşılıkli aşk kavramini zirvede yaşayacak insandir.çünkü ayran kalpli degildir bir kez sevdi mi tam sever.bunu da pek kimse bilmez.