bugün

25 yaşında gençliğin bitmesi mi ? hmmm. size toplum nasıl bir zihin aşıladı bilemem ama, insanların çoğu 30 yaşında bir yerler gelmiş, başarmış oluyorlar. bu yüzden 25 yaş hala birçok şekilde insanın kendisini geliştirebileceği yaştır.
Sosyal bir insan için, sevgilisizlik imkansızdır.
Maalesef Asosyal, pasif ve sosyal fobik bir insansanız, değil 25 yaşınıza ömrününüzün sonuna kadar arkadaş çevreniz ve sevgiliniz olamaz.
Yalnızlik kaderinizdir.
Karamsar olmayın, bunu psikolojik destekle aşabilirsiniz.
işe girmek gerek. Maddi güven diğerlerini de getirir.
peki ya tip 20 yaşına geldim hep tipimle yargılandım tip varsa yaşın isterse 70 olsun aşkın kralını yaşarsın bana baksana eskiden mala benziyordum şimdi mala bile benziyorum.
19 yaşındayım galiba ben de bu yolda emin sağlam adımlarla yürüyorum ama nedense birçok ilişki yaşamış , tecrübem varmış gibi hissediyorum.
Acı verir.
Hayat arkadaşsız yetişkinliğin geçirilmesinden yine iyidir.
(bkz: c est la vie) Sonraki yaşlardan umudu kesmeyi gerektirmez.
mehmet abi dertli asdf.
Kadın değerli doğar, el üstünde tutulur. Erkeğin böyle bir lüksü yok. Siz kendinizi inşa edip değerinizi kendiniz yaratmak zorundasınız. Bahaneleriniz, başınıza gelenler kimsenin sikinde olmaz. Kimse size sempati göstermez. Bir erkek başardıkları kadar kıymetlidir. Boş durmayın.

20'lerin başında problemin kadınların seni siklememesi olur. 30'ların başında problemim kadınların seni rahat bırakmaması.
çok çalışın beyler. Asla şikayet etmeyin. Şartlarınız ne olursa olsun yalnızca kendinizle yarışın. Kendinizi geliştirin ve iyi para kazanın. Şimdi yüzünüze bakmayan kadınlar; başarılı, kendini yetiştirmiş bir adam olduğunuz zaman instagram storylerinize kalp malp atmak için sıraya girecekler. O zaman da distraction istemediğinizden siz onlara bakmayacaksınız ahah. O yüzden kadınların peşinde madara olmayın ve kendinizi geliştirmek için, dün olduğunuzdan daha iyi bir adam olmak için götünüzü yırtana kadar çabalayın... Başarılı, kaliteli, kendini iyi ifade eden, hayallerini gerçekleştiren bir adam olmanın hazzını size hiçbir kadın veremez.
(bkz: suçumuz neydi bizim)
insanı üzen durum.

Parası neyse verelim aq.
Umudu kesmemek lazım, 25 yaşında gençlik bitmiyor.
derdin bu olsun be hocam. daha yirmi yeş yaşında bu kadar karamsar olmak bilemedim. bunu otuzlu kırklı yaşlarında yaşayanlar ne düşünsünler bilemedim.
Telaş yapmayın dediğimdir. Gençlik öyle hemen bitmez. Cinsel birliktelik olduysa gerisi önemli değil sevgiliyi boşverin. Şahsen benim hiç olmadı. Herkesin olacak diye bir şey yok.
insanlar günümüzde gerçekten sevmiyor kız sevgilimi seviyorum diyor başka erkeklerle de arkadaş ayağına samimi oluyor bu nasıl sevmek oluyor. insanlar sadece gönül eğlendirmek için sevgili oluyorlar. Günümüzde gerçekten seven yok gibi bir şey.
Benimdir hiç sevgilim olmadi olsunda istemem bu yaştan sonra yaşindan başindan utan derlr adama.
şüphesizdir ki çok acınası hazin bir sondur.
kendi yolumun sonunu gördüm.
Önemli olan kendini geliştirmek .Mesleğinde başarılı olmak . Kendi başına eğlenebilmek . Sevgili vs. hayatın sadece bir alanı . Hayat bundan ibaret değil ki .
tekrar geri gelmeyecek olan yıllardır...