bugün

Malesef acıdir.

Anlatmaya kelimeler yetmez.
Ben kendimi çok sevdiğim için bana asla olmayacak durum. 1 kişi garanti, bence iyi sayı.
aslında yüzleşmesi zor değildir çünkü insanlar kadar seven yaratık yoktur. insanlar her daim sevgiye açtır ve sırf bu açlığını gizlemek için severler. sonra da karşılık görmeyince vahşileşip saldırırlar, duygularınıza, size, yaşadıklarınıza küfrederler. sevmek ve sevilmek bağa göre değil dostlar. o yüzden sevilmediğini farkına varmak bana koymaz çünkü insan bencildir, birini severken bile kendi üzerinden sever daha da kötüsü aslında biri diye sevdiği kişide kendidir.
insan kendi dışında kimseyi sevemez yani, kendi bedensel arzularının kölesidir ve bunları tatmin etmek için her türlü ikiyüzlülüğü yapmaktan asla geri durmaz. ben de buna dahilim. oradan biliyorum zaten.
Kelimeler boğazınıza düğümlenir.Hiç bir şey söyleyemezsiniz.Sizi sevmeyenlere ne diyebilirsiniz ki zaten?
ne olursa olsun, şüphesiz; bu noktada ki hiçliğin o kadar da güzel olmadığı durum. insan, sevmesinler beni dese bile, birinin çıkıp, onu sevmesine itiraz etmez.
bu dünyaya tek başımıza geldik ve tek başımıza gideceğiz. onun için sıkıntı olmaz. zaten sosyal medya var insanı biraz olsun oyalıyor.