bugün

kimsenin entrylerini ne eksileyen ne de artılayan yazar tipidir. sadece entry girer ve okur. halbuki ne kadar yararlı olduğunu bilmemektedir. *
bir an evvel alışkanlıklarını değiştirmesi gerektiğini düşündüğüm yazar tipidir.*
oylamanın gereksizliğine inanmaktadır. insanların düsünceleri neden bu kadar önemli merak etmektedir. neden illa gaz vermek gerekir anlamamaktadır.

2 eski oy almışım küstüm.
bunun uzerine bir zat i $erif diyor ki; " her kim ki oylama yapmaz, boynu kesile ve kör kuyuya atıla. "
evet bu ozlu sozde de oylama yapma ali$kanliginin ne kadar iyi bir hadise oldugu belirtilmi$.
ki$iler her okudugu entryleri iyi veya kotu bir $ekilde oylamalilar. cunku butonlar arasinda ki$inin hissedebilecegi tum duygular verilmi$, iyiyse arti oy verirsin, kotuyse eksi oy verirsin, ne iyi ne de kotuyse eh i$te butonunu kullanirsin. bu $ekilde oylama yaparak ki$ilerin daha iyi yazmalarini saglarsiniz. ornegin $ahsen ben eksi oy aldigimda bakiyorum ve acaba yanli$ mi du$unuyorum diye kendimi sorguluyorum.
i$te bu da sozlugun en guzel yanlarindan birisi. daha dogrusu yazar olmanin en guzel yanlarindan birisi...
hiçbir entryi beğenmiyen yazar tipi kümesinede ait olabilir bir kısmı.
şayet bir zirvede felan kendini deşifre ederse, tekme tokat girişeceğim yazardır.
(bkz: etkisiz eleman)
"de ki; onlar sizin gibi entry girerler ve okurlar da is oy vermeye gelince neden kacinirlar? bilmezler mi oy vermekten kacinanlari buyuk bir azap beklemektedir" tarzi cumleler sozlugun kutsal kitabinda bulunmaktadir. buna ragmen bu sekilde davranmalari cok yanlistir.*
(bkz: uludagsozluk kutsal kitabi)
karma carkinin donmesini, sicak para akisini engelleyen dallama yazardir.
(bkz: nötr)
direk Allah a havale edilecek kişidir.
okuma alışkanlığı körelmiş yazardır. belki üşeniyordur, belki "oy versem nolcak ki?" mantığındadır.
ama oylamak iyidir, yazarı dinç kılar.