bugün

kurtlerin en buyuk ayiplarindan birisidir. bakin superman, batman, kaptan amerika hicbiri kurt degil. gonul isterdi ki kurt super kahramanlar da olsun ama yok iste. yok.
türkçe karakter kullanmayanlar için kurtadam kurtarıcı olabilir belki.
(bkz: batman)
(bkz: kürtman)
doğru olmayan önermedir. (bkz: kaptan mağara adamı)
(bkz: yılmaz erdoğan)
Devletin herhangi bir kahraman vermemesi sebebiyle, kurt kahraman bulunmamaktadir.
apoman. Kurt değil maymun kahraman dersek belki.
(bkz: kükürt)
türk süper kahraman olmaması kadar normaldir.
kötüdür, derhal devlet tarafından yapılmalıdır aksi takdirde barış ve demokrasi zarar görür.
(bkz: demirci kawa)
tüm aşağlamalara karşı skunetini koruyan her kürt kahramandır kendı içinde.
çok süper kahraman türk var da biz bilmiyoruz. superman, batman, kaptan amerika, spider man hepsi türk. zaten dünyanın tamamı türk. hem dünya onların eli gözü hürmetine yapılmış. o kadar dvlet kurmuşlarda kardeşim bunun uygarlığa katkısı ne olmuş. hee, evet ayran. afiyetle içiniz, pastörize edilmemiştir.
Herhalde bir kurt, super kahraman olmamayi ,fasist olmaya yegleyecektir . Insanligin degerini bilmeyenlerin super kahramani olmadigi icin sevinecektir bile. Ne kurtler gordum uzerinde pelerini yok , ne pelerinler gordum icinde superkahraman yok.

(kurt degilim, yazimin anlasilirligini , algiyi, onyargilar bakimindan artiracagi icin bu bilgiyi veriyorum)

Hatta sunu yaziyim da algi seviyesini doruga cekiyim, nede olsa kurt degilim hemde ingilizce yazarsam sozum daha cok dinlenir
It is harder to crack a prejudice than an atom. Einstein.
dünyayı iyilikleriyle kuşatan,kendilerine hayran bırakan türk kahramanların gölgesinde kalmışlardır. bakınız bir abdullah çatlımız bir m.ali ağcamız ve şimdilerde ogün samastlarımız var, bizim talat paşalarımız , enver paşalarımız, kılıç ali lerimiz var. bunların üzerine kahraman var mıdır söyleyin bana.
önce insana benzeyen bir kürt çıksın da süper kahraman eksik kalıversin.
bir türk olarak,sözlükte açılan bu tür başlıkları tasvip etmiyorum.bırakın şu ırkçılığı elinize geçen nedir anlamış değilim.yazık size kuş kadar beyniniz yok.istediğiniz kadar eksi oy verin ama bu sizin kuş beyinli olduğunuz gerçeğini değitirmez haberiniz ola.
superman'in bile amerikan vatandaşlığından çıktığı şu günlerde, hala ve ısrarla (türk-kürt) faşistliğin dibini görme azmindeki güzel ülkemin güzel insanları, bu tarz gudik ve yapıcı olmayan konularla birbirlerini yaralamaktan vazgeçmiyorlar. yapmayın, etmeyin. birilerinin yazdığı senaryoları oynamaktan vazgeçin.
var lan var...kim diyor yok diye?
tipsiz mipsiz ama idare edin;
görsel
beyinsiz milliyetci tayfanin verdigi salak orneklerle, desteklenen(!) teori.
ne içtiyse piyasadan kaldırılsın. zira yan etkisi fazla belli.
kürtleri ikiye ayırmak lazım öncelikle. çünkü hepsi pkk yandaşı değil. he pkk yüzünden hepsi öyleymiş gibi algılanıyor orası ayrı. ben kürt olmamama rağmen yaşadığım çevrede arkadaşlarım vardı evlerinde türk bayrağı asılı dururdu duvarda. gösteriş olacağını sanmıyorum bunun.

o dağdakilerin destekçileri için bugün rastladım 3-4 tane hemde. havladılar. onlar için gayet te kahramandır sokaktaki köpekler.

diğerleri için birşey diyemem tabi. kahramanları kim bilmem.
pkk militanlarının her biri ayrı ayrı yiğitlik ve kahramanlık abidesi.o kahramanlar günü geldiğinde hem sinemaya hem de edebiyata hak ettikleri ölçüde konu olacak.
edebiyattaki yerleri: kitabın adı:
şizofren pkk
apo ermeni asıllı bir yavşağın götüne takılıp giden, mal tiper.
pkk ibneler takımı.
pkk'lı itin teki daha havlamış.
pkk'lı yavşaklar defoulun ülkemizden.
itten yavşaktan kahraman olmaz.