bugün

Manyakmısın oğlum. Ben senin bir kitaba verdiğin para ile iki tane bira alıyorum üstüne de para artıyor.
internetten sipariş veriyorlardır. nadir'den 20 liraya aldığım kitaba sahaflar çarşısında 50 lira çekiyorlar. hiç unutmam, iki sene önceydi. cüneyt arcayürek'in kitapları vardır biliyorsunuz. hatıra mahiyetinde. bunların tertemiz olanlarının tanesini 5-10 liraya bulursunuz. sahaflar çarşısında sordum, birisi tanesine 20 lira fiyat vermişti. e 50 liraya seti topladım ben? neyse, o günden beri artık sahaflar çarşısına uğramıyorum bile. haftada bir uğrardım bir zamanlar. hiç şüphesiz ki kaybeden ben değilim.
Keşke yırtmayaydın iyiydi erector reis hadi yırttın bari mangal tutuşturmak için ayıraydın. Çok güzel yanıyor bu tür kağıtlar. Kültür açlığının bittiği yerde mide açlığı başlar çünkü.*
(bkz: Soğuk bulgur pilavı yerken ağlayarak kitap yırtmak)
Kitap okuyan insanlar bu toplumun değerli kesimi. Çok yok ama 20 kişiden 5 kişi kitap okuyor en azından. Ben denk geliyorum sık olmasada. Genelde internetten alıyoruz çünkü neredeyse yarı yarıya fiyat farkı var.
her bütçeye uygun kitaplar olsa, mutlaka satılır.
Kitapçılar kitapları pahalı sattığı sürece almamaya devam edeceğim.internette aynı kitabı daha ucuza bulabiliyorum ve kargo parasını da eklersem yine fazla bir şey ödemiyorum.Gitsem bile ikinci el satan yerlerden kitap alırım.
Kaavede satis çok rahat yapardin.bir cay içene 1 kitap 100 lira okunmuş kitap,hasar kaydi yoo boyasız diye bagira bağıra konussaydin simdi o kitaplar satilmisti.

Hic yakisiyor mu erecto ümmetine,hani o kitaplar kutsal topraklari görmüştü?

Yalan miydi?
Bırakma gendini dobarlan

Niye yırtıyorsun barı bı kütüphaneye okula bağışlasaydın
Hiç olmadı kağit toplayan garibanlara verseydin

Gercek Sahaflık bu değil litfen.
bir gün kitapçıya gittim eleman abi nasıl bir şey baktın dedi istersen tavsiye edebilirim dedi. tamam olur dedim kırmayım demek için gösterdi okudum gösterdi okudum gösterdi okudum en son abi bir dakika dedi bunuda okudum hatta kitap ayracı böyle böyle dedim elema şaşırdı kaldı.

internetten alıyorum kitapçılar ile arasında bayağı fark oluyor. birde indirimleri kovalıyorum bazı kitapçıların üye kartı felan var.

aşk meşk yok yıkıldım ama ayaktayım o kaybetti seni gibi avuntu tarzı sevdiğinizi nasıl elde edersiniz yok tılsımlı kitap cart curt kadınlara yönelik saçma sapan kitaplar acayip satarken edebi, bilgi içerikli kitaplar satılmıyor.