bugün

adamın dibidir.
sahte arkadaşlardan sıkılmış insandır. yalnızken kafası rahattır ve bu yüzden çok fazla insanla samimi olmaz.
antisosyalliği ve yabaniliği cool olmak olarak gören insan tespitidir.

bakın asosyal demiyorum. antisosyal. bu daha ağırı.
çevresindeki saçmalıklardan bıkmış insan dır yapıcağı işi yapıp kimseyle muhattap olmadan giden insandır. insanların iki yüzlülüklerinden sahte dostlardan birini gördümü birini satanlardan bıkmış insandır en iyisini yapar asosyallikle ilgisi yoktur.
müslüman delikanlı türk erkeği çekiciliğidir.
Benimdir efendim. Kafada bir çok düşünce sıkıntı vardır. Gereksiz olaylar ve insanlardan sıkılmıştir. Ayrıca insan sevmez aslında.
Çok yakışıklı adamdır. Hem içi hem dışı yakışıklıdır.
dışarıdan bakıldığında olmayandır. Muhtemelen asosyal olduğundan arada sırada katılmak zorunda olduğu muhabbetlerde sosyal gücünün zayıf olduğunu,o gizemli adam tavırlarının da gizemden değil bu zayıflıktan meydana geldiğini belli eder.
bu çekiciliğe sahip adam kimdir? Arada sırada ettiği muhabbetlerde ortamdakileri bi şekilde etkileyebilen,kendini kanıtlayan,boş birisi olmadığını kabul ettiren,kendine has bir tarzı olan adamdır. işte bu adam,ortam yapabilme yeteneğine sahip olduğu halde 'sikeyim sizin sosyal sisteminizi'diyerek ne ortama ne de insana ihtiyacı olmadığını kanıtlar.
yakışıklı değilse ezik ve asosyal damgası yiyecek olan , az biraz yauşukluysa '' ay çok gizemli , cool , işte ıssız adam , uff vAjişim ıslandı sanırım vericem ben bu çocuğa ''

dedirten erkektir.

iş yine tipte bitiyor beyler. gaza gelmeyin. risk alıp yalnız kovboyculuk oynamayın.

düşündüm de bu sözlük çok tehlikeli amk ya.
(bkz: asosyal)
hiç kimseyle konuşmamanın '' cool '' olmak olduğunu zanneden, benim gözümde sıfır çekiciliğe sahip erkektir. konuşmaması aslında iki lafı bir araya getirememesinden mütevellittir.

kasıntıdır yaklaşmayınız.
benim eski ev arkadaşimdi biz ona insanlarla konuşmadığı için angus adını koymuştuk kız arkadaslarla halen biizm için öyle.
her şeyi olumlu karşılamaya çalışın.

soru sorulmadıkça cevap vermeyin. ama cevap verirken de eğitim seviyenizi, kültürünüzü çaktırmadan dikte edin.

çok farklı tonlar kullanmayın. yani bir kısık bir bağırarak konuşmayın.

bir şey uzatma, bir şey alma gibi el kol hareketlerini dikkatlice ve ağır yapın.

bir kişi konuşurken sevilen sayılan birisiyse dikkatle dinleyin ya da öyle görünün. ama tersiyse o adamı dinlemeyin bile. ne kadar doğru konuşuyorsa konuşsun.

kılık kıyafetinize kesinlikle özen gösterin.
sonunda elini s.ker.
bir yere kadar işler. limit aşılırsa asosyal bir danasınızdır, bitti. dönüşü de olmuyor. dikkatli olmak lazım.
muhtemelen asosyaldir cool'lukla falan alakası yok.
öyle erkeği her kız ipler.
öyle erkeğe her kız bakire.
çenesi değil başka organları çalışıyordur. boş boş konuşmak yerine dolu dolu pompalıyordur.
öyle erkeğe her kız zatüre.
hani nerde amk? 3 yıldır konyada 292. ısparta dağ komando okulu gibi dolanıyoruz amk.
öyle kıza böyle erkek.
öyle erkeği her kız ister bir kız alır. yersen. *
kızlar için erişilmez olan bir türde olan erkeğin sahip olduğu çekiciliktir.
hiçbir çekiciligi yoktur efendim.