bugün

yalandır.

(bkz: ayruhsu)
sarktığı "kadın"(bayan değil) yazarlar tarafından "yine" reddedilmiş olan bireyin söylemidir.

üzülüyorum bazen.

ailesi bile eldivenle seviyordur ama kendini kızlara beğendirme çabaları falan.

çok zor çok,

allah ailesine sabır versin.
Yalandır;

(bkz: patronum)...
cümlelerin sonuna noktayı dahi(mecbur olduğu için, normalde nokta ne bilmez) yanlış şekilde koyan bir yazar beyanıdır. sözlükteki kalitenin gözler önüne seriliş durumu.
Kaliteden bi haber yazar beyanı (bkz: dunya güzeli) şüphesiz çok sağlam yazıları olan kaliteli bağyan yazardır. Severim kalemini üşenmeden o kadar uzun entryler giriyorsa üşenmeden bende okumakla yükümlü hissediyorum hayata bakışaçısını sevdiğim yazardır. Tamam çok övdüm yeter. Muhabbetine sağlık.
Elini, ayagini, saçını, yüzünü çekip paylasanlardan dolayı farkedilmiyor olabilirler mi?
bir anlamda katıldığım önermedir. çünkü benim kaliteli bir bayan sözlük yazarından beklediğim şudur. sadece kendileriyle ilgili konularda değil, her türlü başlığa doyurucu bilgi ve görüş girebilmeleridir.

sözlükte baktığım zaman nicklerinden bayan olduğunu anladığımız yazarlar genelde kadınlarla ilgili başlıklara entry giriyorlar, o yüzden bu tamamdır diyebileceğimiz bir yazar sıyrılmıyor aralarından. ha tabii nickinden cinsiyeti anlaşılamayan ama o dediğim kriterde giriş yapan yazarlar da var mıdır? olabilir tabii, bilinmez.
ayyy sevsinler. kaliteden bahsedene bakın ya .
(bkz: yakbisigara).
Ayy öldüresi var bizi.
Yanlıştır.

Valla ben tanıyorum, çok da memnunum kendisini tanıdığım için.

Aşk olsun kız, senle gurur duyuyorum.

Mucx kuzum. Nankörsün ama olsun.
Kadın yazarların hazneleri şu şekilde olduğu içindir:

-embesill
-abazaa
-ataerkil düzeen
-geym of tırooons
-ahh yemekk daha çok yemeeek
-aşk
-eski sevgili
-acun ılıcalı
-anan da türk bacın da türkk

Ortalama türk kızı işte. Ne bekliyordunuz?
(bkz: sazan avi)

bakalım sözlük kadınları kimlermiş ?
beklentisinin ne olduğu anlaşılamayan yazarların hedesidir.

sanki biz oturup edebiyat, felsefe, fizik, tarih falan tartışıyoruz da kadın yazarları beğenmiyoruz.

(önemli not: iş bu entry hiç bir koşul altında kadınlara yavşamak amaçlı yazılmamıştır. yalnızca saçmalayan birini görünce dayanamayan zat-ı alim tarafından saçmalıklara son verilmesi amacıyla yazılmıştır.)
omen tanrem elbette vordir , o kendini biliyir.
(bkz: jane austen)
Hastasıyız.
sözlüğü taşıyan kaliteli erkek yazarlardır olaya cinsiyet olarak bakacaksak. hatta hatta kıyaslamak erkeklere hakarettir. 100 kız varsa 3-4 tanesi adam gibi bişey yazıyor. kızların çoğu ben kızım demek için entry giriyor. ben gördüğümü söylüyorum ve mesela bende kaliteli erkek yazarlar grubuna dahil değilim kabul.
Açılın ilber ortaylı konuştu.
Teessüf ediyorum. Kı rıl dım.
Yalandır .
(bkz: essy)
aksine her geçen gün yobaz kız doluyor. geçen bir tane yobaz kaşar gördüm atatürkü kötüleyen başlığa şöyle entry girmiş "tamam atatürkün benimde sevmediğim şeyleri var ama türkleri temsil ediyo böyle başlık açamazsınız falan filan" bu tip geri zekalılar nerden öğrendi lan sözlüğü?
rıdvan dilmen edasıyla,
(bkz: kavga olur)

bir iddaaa.

aslında özünde hepsi iyi de işte sözlük kötü..
(bkz: artemistik)
(bkz: pppinar)
(bkz: lookin)

bunlar var gayette kaliteli yazar olarak.
aymayı unutmuş olabilirim daha da var kaliteli yazar.

edit:

(bkz: lordofdarkness)