bugün

(bkz: hırssız adam)
kpss ye giren adam,zira hiçte kazanma kaygısı taşıyan,yüksek mevki memurluk isteyen birine benzemiyor.
http://www.izlesene.com/video/komik-videolar-kpssye-giren-adamin-sonuallah-saklasin/2042703
başarılı olma ihtimali çok düşük olan adamdır. bir konuda istediği kadar bilgisi olsun, iyi bir yere gelme isteği yoksa o kişiden hiçbir şey olmaz. kapasitesinin çok altında hayat standartlarında sürdürür hayatını. bu tür insanlara örnek olarak sanırım futbolcu olarak batuhan karadeniz ve joao alves de assis silva verilebilir. bu iki oyuncunun yetenekli olduğunu sanırım her futbolsever kabul eder. ama bulundukları yer hiç de yetenekleriyle doğru orantılı değildir. çok daha iyi kulüplerde oynama fırsatları varken vurdumduymaz tavırları dolayısıyla aza kanaat ediyorlar.
(bkz: daniel guiza)
(bkz: adam yaa adam)
ya var ya acayip özendiğim, hayran olduğum insan türüdür. ki bence evrimin farklı bi halkasından aramıza karışmışlardır. hiçbirşeyi zerre kadar iplemezler. "aamannn koy .ötüne rahvan gitsin aga" fix cümleleridir. sinir stres katsayıları 0'a yakındır bu insanların. cep telefonlarında bir kaç kişilik rehberleri olur ve mesajları asla 4 kelimeyi geçmez ki genelde "evet" yada " hayır" şeklindedir. tüm gün lost izleyip, çekirdek çitleyebilirler. vizelermiş, finallermiş, kalmış, geçmiş, iş hayatıymış, mezun olamıyormuş, yada derece yapmış okulda hiç farketmez bu kişilere. hep aynı sallamaz tepkiyi verirler. bu nedenle acayip de cool dururlar. for example:

x:haco yaa çok sıkılıyorum napıyorsun bir dışarı çıksak mı??
y:yok laa ben oyun oynuyorum
x:amk dün sabahtan beri oyun oynuyorsun sıkılmadın mı hiç
y:yoooee
garip bir varlıktır, kendi yağında kavrulur, düşer, kalkmaz, sonra bir şekilde kaldırırlar bunu ama umrunda olmaz... bir yerlere gelmek için birilerini kullanmaz, bir yerlere gelemez zaten bu yüzden... gariptir hiç hırsı olmayan adam...

ben de öyleyim abi, hiç hırsım yok, şunu layım, bunu yapayım derdim sıfır... imreniyorum hırslı insanlara, sürekli kavga halindeler, bir şeyleri başarmanın, elde etmenin peşindeler... kimileri varki çabaladıkları şey uğruna önlerine babaları çıksa tanımazlar... garip şey..
güncel Önemli Başlıklar