bugün

Büyük ihtimalle asosyal bir odundur.Ya da henüz ufak yaşlarda iken aşık olmuş ve onu bir türlü içinden atamamış içli bir erkek olma ihtimali de yüksek.Makbul kişidir.
bi kaç sene önce tanıştım ben böyle bi adamla. '26 yaşındayım elime bi kızın eli dahi deymedi' dedi, çokta sorgulamadım çünkü fazla muhabbetimiz yoktu. zaten adam çok muhafazakardı hem çok şaşırtıcı hem de hayatı ele alındığında çok da şaşırtıcı olmayan bi durum. benim için hayatında hiç sarhoş olmamış insan kadar ilginçtir.
eski sıfatını kazandıracak yeni sevgiliyi henüz bulamamış erkektir.
hayatının aşkını bulabilmiş şanslı erkektir.üstelik deneme yanılma olayına girmeden. (bkz: şanslı kerata seni)
aşkın sadece aydınlık tarafını yaşamış, karanlık tarafına geçememiş olan erkektir.halbuki aşkın karanlık tarafının da kendine has çok etkili özellikleri vardır ki o erkeği gerçek erkek yapar.hatalarını yüzüne vurur, dersler verir, o yüzden hiç eski sevgilisi olmayan erkek biraz eksiktir.
eski sevgilisi olmamışsa muhtemelen henüz sevgilisi olmayan erkek türüdür. yazların sıcak ve kurak kışların sert ve kurak olduğu yerlerde yaşarlar. kısaca kurak yerlerde yaşarlar.
eskitmeden sevmiş erkektir. *
eğer 15 yaşındaysa çok normal, 35 yaşındaysa ileri derecede anormal bir durumdur.

üç ihtimal var bu erkekte.

1- hiç sevgilisi olmamıştır.

35 yaşına gelmiş sağlıklı bir erkeğin neden hiç sevgilisi olmasın? çirkin mi? eh bir kızı etkilemenin farklı varyasyonları da var. bu bahane değil.

2- tek bir kızla hayatını sonlandırmak ister.

çok doğaldır. hayatının aşkını bulduğuna inanır ya da başka birini bulamayacağından korktuğu için tek birine bağlı kalır.

3- cinsel tercihi farklıdır.

bu da çok normaldir.
(bkz: hiç sevgilisi olmamış erkek) **
eğer sevgilisinden ayrılmadan yeni bir ilişkiye başlayarak bu sıfatı kazanmışsa, kazma bir erkektir.
veya hayatı boyunca, bir tane sevgilisi olmuştur ve hala onunla birliktedir.
olmaz ya... belki de, hiç sevgilisi olmamıştır.
aaa şimdi aklıma geldi, henüz bebek olabilir de bu erkek... *
doğal olarak toplumdan dışlanma ihtimali yüksek erkektir. herkes eski sevgilisini falan anlatıp efkarlanırken o öyle bir şeyin nasıl bir his olduğunu bile bilmemektedir. ayrıca bu hissi bilmediği için toplumun ona karşı ayrı antipati beslemesi muhtemeldir. saçma sapan acılar çekmemiştir. insanın ömrünü alan anları yaşamamıştır hiç.
sadakatli, gerçek aşkı bulmuş, sözlüklere girip ahh eski sevgili vahh eski sevgili, eski sevgiliyi düşünürken dinlenen şarkılar; tarkan dön bebeğim diye yardırmamış mutlu erkektir. fakat sözlük yönetimleri genelde onu çok sevmez. üretken değildir pek.
ortada ciddi bir problem var demektir.

(bkz: konuyu biraz daha açsak)