bugün

Bazıları da olmaz değil, olamaz.

Arkadaş olmayı bile beceremeyen insanlar var.
aslında "hiç bir kızla arkadaş olmamak" da doğru bir kullanım değil midir? hemen cümle içinde kullanıyorum: -sen hiç bir kızla arkadaş oldun mu? cevap veriyorum. -hayır olmadım. gibi. anlam olarak mantıklı değil ama kalıp olarak doğru.

hiçbir kızla arkadaş olmamak da kalıp ve anlam olarak doğru hatta biraz da üzücü. neden arkadaş olmadınız? hepimiz insan değil miyiz?

tabi burada başlığı açıp ilk tanım entrisini giren yazarın ne anlamda düşündüğü önemli.

benim de başka problemlerim yokmuş gibi...
nasıl oluyor da başarılabiliyor dediklerim vol 45.
Garip ama arkadaşlarımın büyük bir çoğunluğu hep kızlar oldu. Erkek arkadaş sayım hep azınlık olarak kaldı. Sanırım kötü birşey çünkü sevgililerim ile hep sorun yaşadım. Sadece bu olsa başka yönü de var. Önceden sadece selamlaşıp, sonradan samimi olduğum bir arkadaşım çevremde olan erkeklerin bana küfüre varacak derecede gıcık olduklarını söylemişti. Yani olmamak daha iyi gibi.
hiç kanka dediğim bir kız olmadı.Sadece tanıdık konumundaydım.Sonra mühendisliği kazanınca hiç kız olmadı.
meriç değilseniz normal olandır.
Eğer cinsiyetiniz erkekse insanı üzer, eğer cinsiyetiniz kız ise daha da bir üzer.
arkadaş çevrenizdeki insanların tümünün erkek olması durumuyla zaman içinde dış görünümünüz bir at hırsızını veya bir tecavüzcüyü andıracaktır.
(bkz: hiç bir) mi ? oha.

edit: (bkz: hiçbir) mi ? oha. imladan daha beter bi durum söz konusu duyarlı olalım.
(bkz: hiçbir) TDK ağlıyor.
Meriç değilsinizdir en azından, sevinin.