bugün

3.çomar dünya erkekleri için geçerli bir durumdur. Zaten bilimden onlara ne? Onların tek derdi futbol,bekaret fln işte.
doğru değildir. özellikle fizik bilenlerin daha ön plana çıkmalarını istiyoruz.
ortamınızda hep o tarz erkekler var sanırım, biraz daha elit insanlarla takılın derim *
Bir kutu yazayım hemen ?

Hayır kiminle konuşacaksak çok merak ediyorum. birisine bilimsel bir konudan bahsetsek ne diyor ya bu diye düşünür.

Kızlar desen hayattaki tek amaçları kim ne yapmış onu tartışmak. Ya bak şimdi fizikte bir kurala göre ... Bırak şimdi fiziği sen bizim Ahmet'in ne yaptığını biliyor musun.

Ya bi siktir in gidin afedersiniz.

Kiminle konuşucaz yani.
biimsel muabbet cogu insani bayiyor, tecrume ile sabit. Kimse artik neden eksen egikligi mevsimleri olusturuyor bilmek istemiyor. Acmiyorum boyle konulari ben de.
laboratuvarımdan yeni çıktım kusura bakmayın muhabbeti kaçırırmışım, nerde kaldınız?
bazen konuşacak insan bulmadığından kaynaklanan durum olabilir.
yalandır. daha bugün hocamla çok acayip bir muhabbet ettik. beni biraz övdü biraz gömdü. güzel konuşuyor adam. hocadır ne dese yeridir.

ayrıca ben gerçekten laboratuvardan yeni çıktım. şaka yapmıyorum.
bilim konuşmak nedir amk bana onu bir tanımlayın önce. memleketin %90'ı astrolojiyi bilim sanıyor ve evrim teorisinin çökertildiğine inanıyor. einstein dışında bilim adamı sayamaz lan çoğu kimse. böyle memlekette bilimin neyini konuşacaksın mk.

edit: aha buyur işte. ablamızın terazi erkekleri hakkindaki son derece bilimsel çalışması.
https://www.uludagsozluk.com/e/35635211/
Şimdi konuşmak istiyorum ama bilim genel bir tabir. O yüzden bilmediğim bir konu hakkında da " hadi konuşalım " demek olmuyor yani. Ortak bir nokta olması lazım. Fizik mi? Kimya mı? Tıp mı? ne yani?

Not : mühendis.
ayıptır günahtır efendiler. oysa ki biz geçen gün büyük hadron çarpıştırıcısının cms sektöründe çayımızı yudumlayarak bose-einstein yoğunlaşmasıi'nı tartışmıştık.
dudaklarını büzerek aptal dizi karakterleri ve sözde ünlü sanatçı muhabbeti yapmadan duramayan kızlarla kuantum mekaniği ya da astrofizik hakkında konuşulamadığından zannedilen durumdur.

kuantum fiziği desem bu başlıktaki lafı söyleyen kızların yüzde sekseni "aaa evet ben de evrene mesaj gönderiyorum" ya da "astral seyahati de biliyor musun" diyecektir eminim. sonra da niye bilim konuşan erkek yok. yok tabi devrelerini yaktınız.