bugün

şöyleki eğer siz bakirliginizi acınası bi şekilde kaybettiyseniz emin olun o kız bedenen bakire olsada ruhen asla istediğiniz kıvamda olamayacaktır maalesef. bakire buldum diye sevinen namus fakirlerine sözüm. adam gibi adamlar ve dupduru kalmış kızlar size demedim.
Anlaşılmasının bir yolu olmadığı içindir. Eğer çük morarsaydı o zaman erkekte bir güç kalmazdı.
ülkemizdeki erkeklerin büyük bir çoğunluğu geçmişe bakar fakat kadınlar daha çok geleceğe bakarlar. örneğin erkeklerin çoğu zengin bakire olmayandan ziyade fakir bakireyi tercih eder fakat kadınlar bakir olmayan zengini tercih ederler.
gavatlık olabilir.
Çünkü bakir erkek yoktur.
Bakir erkek ezik erkektir. Kadınlar böyle düşünür.
Yoktur.

Kadınlar, ezik erkek istemiyor. Sevgilisi olmayan erkek,kadınların gözünde ezik erkektir.
Bakir erkeği belli bir yaştan sonra bulmanın oldukça zor olacağından dolayı.
Erkekler kadinlarin ilk sevgilisi, kadinlar erkeklerin son sevgilisi olmak isterler.
sahsen bakir erkek tercihimdir. baskalarinin salgilariyla temasi olmus ve kiyas yaptigi iliskiyi istemem.
Kadin kendiside bakire degildir ondan.
Bakir erkeğe;
"- ben sana layık değilim" diyen bakire sevgilisi olacaktır.
(malesef yaşandı)
çünkü söyleye söyleye kadınların da kafasına işlendi bakireliğin sadece kadınlarda arandığı yanlışı. bu yüzden olaya objektif bakmak yerine kadınlar da suçluluk psikolojisi ile erkeğin bakir olup olmadığını sorgulamadan bekaretini neden kaybettiği için kendi kendini suçluyor.
çünkü neredeyse bakire kız kalmadı. yüzleri yok aramaya.
(bkz: kadınların erkekler kadar bekareti önemsememesi)
edit: ben varım selia hanım.
oğlanlık zarı olsaydı bence olabilirdi.
kadınların biraz geniş yaratıklar olduğunu ve asla bir erkeği tam olarak sahiplenemediklerini gösteren durumdur. eğer bir kadın bir erkeği tam olarak sahiplenecek olsaydı onun geçmişini merak eder, yattığı kalktığı kızlar için üzülür, kendisinin ilk olmasını isterdi. ama bu erkeklere özel bir sahiplenme içgüdüsü.
erkek için; iyi bir seks, deneyim sonucu kazanılır. kadınlar da bunu bilir.

seksin olup olmayacağını kadın belirlerken, seksin iyi olup olmayacağını erkek belirler. *
Olsun bencede. Bu kadar bakire meraki olan erkek varken kadinlarin bundan geri kalmamasi lazim.
Kimse kimseye vermezseee. Herkes bakir ve bakire olarak kalmak zorunda olacak.
Bu sorunuda Çözdügume goreee... dagilabiliriiiz.

Edit: de ayri biliyorum. Bi sefer icimden boyle geldi.
Çünkü yok. Bulamayacağımız şeyi aramakla zaman kaybetmeyiz.
bakir erkek arasa bile sonu hüsranla biticek olan arayıştır.

nasıl anlayabilir ki.
kadınların deneyimli erkekleri benimsediklerinin bir göstergesidir.

bunun istisnası, yatağına çaylak alıp ondan usta olarak yetiştirmeyi göze alan kadınlardır ki bu çaylaklar kendilerinden en az 10 yaş küçük olur.
kadınların biraz geniş mideli olduklarını gösteren durumdur. şahsen ben tenine başka erkeklerin dokunduğu bir kadınla yapamam ama kadınlar yapabiliyor.
Kadınların bekaret takıntısı olmadığındandır. Hususi gidip bakir olmayan da aramazlar elbette ama bakir olup olmaması bir kıstas değil demek ki gözlerinde.
erkeklerin ''bakire kadın bulma'' içgüdüsünün tam tersi çalışan durumdur. kadınların biraz geniş mideli ve birini tam olarak sahiplenememesinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum. bu yüzden ki, erkeğin geçmişinde kaç kadın olmuş olmamış umurlarında değildir.
güncel Önemli Başlıklar