bugün

Çok şey kaybettirir.

Afyonlu değilim, bir tane arkadaşım vardı. Çok severim kendisini.
Bu yaz bir iş başvurusu için Afyon’a gittim. insanları o kadar yardımsever ve o kadar içten ki... çok naif insanlar, zaten o içtenlik ve samimiyetleri yüzlerine vurmuş.
Kendi memleketim hariç nerede yaşarım diye sorsalar Afyon derim ben o kadar sevdim.
@hayata kifayetsiz

Sorsan haritada afyonun yerini göstermeyi bırak hangi bölgede olduğunu bile bilmem ama ikna ettin beni. En kısa zamanda internetten bir afyonluyla tanışıp ziyaretine gideceğim.

Ayrıca sorayım bakayım sucuğu kayseri'den çalarken hiç mi yüzleri kızarmamış.
afyon'lu olmak bir ayrıcalıktır.
illegalle işim olmaz.
görsel

yaşanmadan bilinmez ve anlatılmaz...
Hayat Şanslı olduğunuzu gerçeğini yüzünüze vurur.
dolmuşa binince encek vaa le sağdıç diyen bi arkadaş edinmek zarar vermez, haşhaşı ve sucuğu sevdirebilir.
afyonlu tanıdım da ahir ömrümde burdurluyla tanışmak nasip olmadı. inanır mısınız bilecikli bile tanıdım.
Tanidim kardeșim gibi severim zaten kardesiz çünkü daçkalıyız.
Çünkü göç edenleri Avrupa’ya gidiyor, istanbul’da vs başka şehire göçmezler. Uşak’lı olunca hatta Afyon il sınırı köyümde olunca Afyonkarahisar lı bol miktarda akrabam oluyor.
Hiç emirdağlı tanımamış olacağından şanslıdır.
Emirdağlı tanıdığım var adamın ham maddesi olur kendileri, hepsi öyle mi onu bilemem.
Birkaç tanesi hariç keşke afyonluları tanımasaydım diyorum. Bir de üzülenler var afyonlu tanımadığı için hahaha. Ben kendimi bile tanıdığıma üzgünüm sevgili yazarlar.