1. 1.
  Fiziksel bir varlığı olmaksızın, tüketiciler veya sanayi kuruluşları tarafından üretildiği anda tüketilen ekonomik malların üretildiği sektördür.
  ... cell-im
 2. 2.
  (bkz: hizmet)
  ... kutt
 3. 3.
  en önemli özelliği hizmet sektöründe üretien birşeyin depolanamamasıdır.
  ... ben hep 17 yasindayim
 4. 4.
  ingiltere'deki üçüncü yol akımının başarısının dayandığı sektördür. seçmen tabanını oluşturmaya başlayan hizmet sektörü çalışanlarının desteğiyle iktidarda 11. yılı deviriyorlar.
  1 ... wokaltwinter
 5. 5.
  havadan para kazanılıyormuş gibi gelen sektördür. halbuki atlanmaması gereken çok önemli bir nokta var: en zor iş insanlarla birebir uğraşılan iştir. insanları memnun etmek zordur.
  2 ... yasak merve
 6. 6.
  aynı anda herkesi memnun etmek adına uğraşılıp kimsenin mutlu edilemediğinin kısa sürede anlaşıldığı sektördür.

  bu dünyada kaç milyar insan yaşıyorsa o kadar çok da farklı beklentinin olacağı düşünülürse insanın kafayı dahi sıyırabileceği olaylara sebep olacaktır. akıl sağlığını korumak son derece zor olabilir. allah kolaylıklar versin çalışanlara.

  beyefendi diye hitap edildiği için sinirlenen insan olur mu demeyin. hizmet sektöründe herşeyi görebilirsiniz.
  3 -1 ... purenelia
 7. 7.
  uzak durulması gereken sektör.
  1 ... smsnf
 8. 8.
  cemaatçi veya şakirt diye tabir edilen abiler amcalar, bulunduğu cemaate gönüllü olarak destek, hizmet, yardım yaparlar. işte bu yaptıkları işleri hizmet sektörü olarak adlandırmışlardır.
  ... kendime iyi bir nick bulamadim
 9. 9.
  milletleri batıran bir özelliği vardır.
  fazla büyütüp, bel bağlamamalı.
  1 ... pilotmont
 10. 10.
  neredeyse tamamı kan emici vampirlerden oluşan sektör.

  telekomünikasyon firmaları saatlerce reklam verir, böyle her yöne, şöyle internet diye. abone olurun sonra aylık belli bir fiyata, 49 örneğin. o fatura sittin sene 49 gelmez. 52 gelir, 53 gelir. neyse dersin 3'ün 5'in lafını yapmamak için ödersin. sonra bir ay fatura bi gelir 70 tl. ne oldu. taahhüt bitti. la bi haber verseydin, taahhüt bitti deseydin. sonra nefret eder, başka bir firmaya geçersin. o da aynı boku yer.

  digiturk, ttnet, vodafone, avea, turkcell, superonline. aynı bokun laciverti hepsi.
  1 ... kolormatik amca