1. ?.
  Sadece turk telekomun aklina gelebilecek, normal koşullarda bir sayfayı adres çubuğuna yazınca lank diye gelebilecekken, alemin en hızlısı olan googlei bile 10 saniyede getiren hadisedir. Noldu hizlandirdiniz da bi halt mi oldu, gene yavas gene yavas. Elin avrupalisinin latency * * süreleri <50ms iken biz niye >2000ms de sürünüyoruz. insaf be, o paralari alin da.... gidin lego kulesi yapın dedirten olaydır.

  anlamlı edit: eşeğe roket upgrade yapsan, eşek yine eşektir.* *
  3 ... sengitbalikgelsin
 2. ?.
  daha önce 40-50 ile download yapıyodum . arkadaşım sallamıyorsa şimdi 70 ile download yapmış kendisi . bu hızlanmış demek mi tam bilmiyorum .
  (bkz: yine emin olamamak)
  ... jaymz
 3. ?.
  (bkz: minimum adsl hızının yalan olması)
  ... diyosun
 4. ?.
  hızın artaması sonucu, azalan bantgenişliğinin bize sunduğu hediye. yol asfaltlandı ancak şerit sayısı azaldı.
  ... maksat muhabbet
 5. ?.
  ne kadar hızlı bir adsl alırsanız alın o daima yavalamaya devam edecektir. çünkü türkiye nin internet kablo ağları zayıftır, üleknin ihtiyacını karşılayacak kapasitede değildir. yani 70 milyonluk türkiye, 20 milyonluk pastayı paylaşıyor; haliyle yavaşlayan adsl...
  ... kadir850
 6. ?.
  turk telekom'un kısa yoldan köseyi donme politıkasıdır. internet hızımı 512 den 1024 çıkardım extra 100 mılyon faturaya yansıtmıslar gıdıp sordum nedir neyın nesıdır dıye,verdikleri cevap beni sok etti yapılan işlemin masrafı baglantınız 512'den 1024'de çıktı, bunun masrafları var onun için tek seferlik alıyoruz dedım weyyy anasını bızım haberımız olmadan gelmişler kabloyu değiştirmisler yeni bi hat çekmişler fazla söze gerek yok dolandırıcı olmuşlar.
  ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 7. ?.
  8mbs ye geçmemiz için yapılan bir uygulama. geçmeyenleri zorla geçirticekler bu yavaşlıkla.
  2 ... dokunmayimbana
 8. 0.
  türk telekomun şuanda kendi sayfasını dahi açamaması durumudur.

  ayrıca o kota daha 15 gb olmadan ( 11'lerdeyken filan) hızı çatır çutur düşüren yeni paketini satma çabasıdır.

  telefon açıp "benim hızım 1 sözde ama ben 0,26 ile bağlanıyorum" diyince; "biz bir kaç ayar yapıp size dönücez diyen", dönünce de "0,28 olmuş" dediğimde; "bakın hızlanıyor değil mi" diye cevap veren bir şirketin * bağlantısıdır neticede.
  2 ... ampirik
 9. 1.
  aslında gevura satıldıktan sonra gelişen olaylardır bunlar.
  2 -1 ... jurassic
 10. 2.
  sadece turkiye de gorulen olaylar
  1 -1 ... filmkolik34