bugün

Anlı şanlı Hizbullah, gazzede kara hareketi olursa müdahale ederiz demişti fıs çıktı. 60 bin kişilik ordun var artık kıyamete 1 kala sen bu orduyu batıl kafir zalim bir orduya karşı kullanmicanda ne yapacan mezaramı saklıyon. işin özeti herkes kendi başının çaresine baksın dedi.
Hizbullah dostlar alışverişte görsün diye sembolik bikaç roket atıyor arada çerezlik. 60 bin kişilik ordusu var gazzeye girseler yahudiyi tepe taklak ederler, oda sattı.
Şia silksin sizi aq. işiniz gücünüz sağa sola bok atmak. Siz ne yapıyorsunuz. israil'e petrol veren biz, sebze meyva veren biz. NATO üsleri bizde. israil pilotlarını eğiten biziz.

Adamlar en azından ABD üslerini filan vuruyor. Tüm dünyada canlı yayınlandı. ABD dışişleri konuşma sırasında israil'e geldi.
Ne sandınız aq

Herkes kaçışır türklerin arkasına saklanır sonra da hançerler.

içeceksin şarabı sikeceksin arabı farsı.

Bu orospu çocuğu ortadoğulular ile selamı sabahı keseceksin.
Koca koca devletlerin yapamadığını Hizbullah'tan beklemek akıl tutulmasıdır ki Hizbullah o koca koca devletlerin yapamadığını 2006 yılında yapmıştır ama herkesin bir kapasitesi var. Burada Hizbullah'a eleştirenler bu eleştirileri ordusu olan Müslüman devletlerine yapsın bir zahmet.
geçen bu mallardan birisi Allah gitmemizi isteseydi giderdik, demek ki gitmemizi istemiyor demişti.

bu dincierin zeka bu kadar işte...
güncel Önemli Başlıklar