1. 1.
  günümüz insanlarının %90 ına bakıldığında çok ta haksız değilmiş gibi geliyor. hatta köküne kadar haklı adam.
  5 -3 ... flak88
 2. 2.
  bir gün her öldürmediğim yahudi için bana küfredeceksiniz demiş. adamın az da olsa haklılık payı var. şimdi yahudi pezevenkler dünyayı sikiyor. eed.
  2 -4 ... sgt gary roach sanderson
 3. 3.
  Bu cümleyi almanya'da söyleyen adamın ya cebinden 12-13 bin euro parasını alırlar ya da 8-9 ay kodese tıkarlar.

  Sözlük süzme sıçılmış oğlancık dolu.

  Bunları köhne bi duvarın önüne dizip bi manga askerle mermi manyağı yapmak lazım.
  4 -3 ... paganviodio
 4. 4.
  herif alman ırkçısıydı. bizim türkler niye bu adama sempati besliyorlar anlamıyorum. hitler stalingradı alsaydı edirne den girip karstan çıkacaktı. hala burda hitleri savunuyorlar. stalinin savunması, inönünün denge siyaseti olmasaydı biraz zor yazardınız bu cümleleri.
  5 -2 ... sovyet piyadesi
 5. 5.
  (bkz: tarihi kazananlar yazar)

  yüzde yüz haklı diyemeyiz fakat haklı yönleri de var elbet. sadece ve sadece dresden bombardımanı ile 25.000 kişiyi fosfor bombalarıyla yakarak katleden müttefikler mi sütten çıkmış ak kaşık? varın, siz düşünün..

  bu değildir ki hitler gibi dikta bir karakteri savunuyorum. asla!
  1 -1 ... noro lim asfaloth
 6. 6.
  ikinci dünya savaşında masum yoktur. Stalin, hitler, japonlar, amerika, hepsi orospu çocukluğu yapmıştır.

  Staline laf atınca dokundu di mi amk?
  3 -3 ... jhetfield
 7. 7.
  eğer bir kimse, savaş ortamında, kasten, çocuk kadın yaşlı sivil vs öldürmüş veya öldürtmüş biriyse ağır şerefsizdir. hitler de bunlardan sadece biridir yaptığı katliamın büyüklüğü onu farklı kılmaz. nasıl ki sıradan bir katil "seri katile de bana da müebbet ceza verilmesi adil değil" gibi saçma bir savunma yapamazsa, bu konu da aynen öyledir.
  Çocuk kadın katliamı yapıp bundan büyük keyif aldığını söyleyen ariel şaron'a tek laf etmeyip, Almanya şöyle Amerika böyle demenin bir anlamı yok. Ülkemizde malum soykırımla ilgili bir kanun düzenlemesi yok diye biliyorum. Bu soykırımı inkar yada küçümseme ülkemizde suç değil.
  Aslında olayın temelinde günümüzde halen süren Filistin işgali var. Hitler övgüleri ve eleştirileri o eksen üzerinde gidiyor.
  1 ... rakamsal
 8. 8.
  ırkçı bir çomarın kahvedeki abilerinden öğrendiği derin tarih bilgilerini paylaşmadan önce kurabileceği girizgah cümlesidir.
  1 -1 ... fikrimfirarda
 9. 9.
  Geçmişten gelen türk alman ilişkileri olmasa ve birinci dünya savaşına beraber girmiş olmasak almanya muhtemelen bizi rusya dönüşü işgal ederdi. Ömrü rusyadan dönmeye yetmediği için kurtulduk.

  Bir ikincisi hitler sermayesine el koyarak savaşı finanse etmek ve ağır savaş sanayisine iş gücü yaratmak için yahudileri hedef aldı.

  Para yahudilerde değil atıyorum türklerde olsaydı o zaman bu türkler zaten moğollardan gelen aşağı bir ırktır vs diyerek bizim sermayemize el koyar bizi köle yapardı.

  Şimdi biz köle olmazdık diyecekler çıkacaktır. Yahudiler sadece finansla ilgilendikleri için bu kadar kolay yem oldular. Bu yüzden israil bugün bu kadar agresif politikalar izliyor.
  ... sassanach
 10. 10.
  Hitlerin katlettiği insanlardan birinin yerinde olsaydın gene böyle dermiydin acaba.
  ... komutan amina logar